בתי אבות מובילים בתל אביב
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

בתי אבות מובילים בתל אביב

תל אביב היא בין הערים המפותחות בארץ בכל מה שקשור לאוכלוסיית הגיל השלישי. למעשה, אזרחים קשישים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים בית אבות בתל אביב בשל מגוון הפעילויות, חיי התרבות העשירים שמסביב, המסעדות, בתי הקפה, חוגי ספורט המותאמים לקשישים, תיאטראות, גלריות אמנות ועוד – אלו פתוחים בפני הקהל המבוגר ומאפשרים להעביר את הזקנה בסביבה חברתית פוריה ונעימה. בחרנו להציג לפניכם כמה בתי אבות מובילים בתל אביב בכדי שתוכלו להתרשם מהמגוון ולבחור ליקירכם מקום נעים לשהייה, בו מגוון פעילויות, יחס אישי ושירותים רפואיים מתאימים. באתר דיור זהב, מלבד בתי אבות ובתי דיור מוגן ברחבי הארץ, תמצאו גם רשימה של בתי אבות מובילים בתל אביב וסביבתה.

  • דיור מוגן משען נאות אביבים

אחד מבתי האבות הפופלאריים בצפון תל אביב הינו משען בנאות אביבים הממוקם ברחוב ברודצקי בסמוך לקניון רמת אביב, אוניברסיטת תל אביב ומוזיאון תל אביב. בית האבות מספק מענה נרחב לקשישים עם דגש על טיפול מסור, צוות רפואי מקצועי ומגוון פעילויות ביניהן חדר כושר, חדר ברידג׳, ספריה, מכון פיזיותרפיה, חדר מחשבים ועוד. המקום עבר שיפוץ ונחשב לאחד מבתי האבות היוקרתיים ברחבי ישראל. בית האבות ממוקם באזור מרכזי ולכן קל יהיה לבני המשפחה הקרובים להגיע לביקור.

  • בית אבות נאות הבימה

אחד היתרונות המובהקים שבבית אבות נאות הבימה בא לידי ביטוי במיקום שלו. היכל התרבות, תיאטרון הבימה ושדרות רוטשילד שנחשב לאזור מרכזי, תוסס ומעניין נמצאים בסמוך לבית האבות. בית האבות מציע השגחה רפואית צמודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ולכל קשיש יש מערך קריאות מצוקה המעניק תחושת ביטחון ובטיחות. צוות בית האבות דואג להעשיר את יומו של הדייר במגוון פעילויות ויחד עם זאת מספק את זמני המנוחה שיאפשרו לדייר לנוח ולצבור כוחות מחודשים. טיולים קבוצתיים, הרצאות, קריאת ספרים וחוג התעמלות הם רק חלק מהפעילויות המוצעות בבית אבות נאות הבימה.

  • בית אבות בית הורים ויצו

בבית אבות בית הורים ויצו שתי מחלקות לקשישים: מחלקה לעצמאיים ותשושים ומחלקה סיעודית. בין היתרונות של בית אבות בית הורים ויצו הינו בותק ובניסיון המאפיינים אותו כל כך. כבר 25 שנה שבית האבות פועל בלב ליבה של תל אביב ומציע שירות דואג, אכפתי ואדיב לכל הדיירים. גם כאן יהנו הדיירים מטיפולי פיזיותרפיה פרטניים, ליווי סוציאלי ופעילויות חברתיות מגוונות רבות.

בחירה של בית אבות בתל אביב ובכלל איננה דבר של מה בכך. יש להתייחס לצורכיו הפיזיים, החברתיים והנפשיים של הקשיש ולבחור עבורו את המקום שיטיב עימו ויגרום לו לחוש טוב בתקופת הגיל השלישי.

Share this post

גלילה לראש העמוד