מקום לאירועים קטנים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כיצד בוחרים מקום לאירועים קטנים?

מקום לאירועים קטניםבשנים האחרונות יותר אנשים בוחרים לחגוג את האירועים החשובים להם בחיים באינטימיות. הצורך באירועים קטנים גובר, תוך שהאירועים ההמוניים של מאות אנשים עוברים מן העולם. אירועים קטנים תופסים מקום בשל היכולת לחגוג באמת עם האנשים שאנחנו אוהבים, תוך שאנו נמצאים עם מי שחשוב לנו, חוגגים עם מי שאנחנו מכירים ומזהים, ונמצאים עם הקרובים לנו.

בשל כך, אנו מחפשים את המקום המושלם לערוך בו את האירוע הקטן שלנו. אז כיצד בוחרים מקום לאירועים קטנים? הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם למצוא מקום שלא יאכזב ויענה על כל הציפיות שלכם.

דמיינו לכם תמונה ברורה בראש – לפני שאתם מתחילים בחיפושים אחר המקום לאירוע שלכם, חשוב שתדמיינו לכם תמונה ברורה בראש. חשבו על האירוע לפרטי פרטים. דמיינו את המראה של הכניסה למקום, את המרצפות, את הקירות, מפות השולחן, האווירה שתהיה במקום, הלבוש של האורחים, שלכם, המוזיקה, העיצוב והמראה הכללי של המקום. האם הוא נמצא במקום פתוח? סגור? האם הוא בטבע? על חוף הים? האם הוא במקום עתיק בעל מראה נוסטלגי? או שהוא בעל מראה מודרני? נסו לקבל מראה ברור. בצורה זאת תוכלו להתמקד ולחסוך לעצמכם חיפושים מיותרים.

מיקום – לאחר שהבנתם מה הסגנון המבוקש התחילו להתעניין במקומות שונים שנמצאים ברחבי הארץ. החליטו על מיקום. אם החלטתם על סגנון עתיק ונוסטלגי – תוכלו לחפש מקומות באזור ירושלים, או ביפו העתיקה. או אולי ברחובות האורבניים של תל אביב שם ישנם מבנים עתיקים שהוקצו לאירועים קטנים. כמובן שמקומות אלה מתאימים למי מאתנו שמחפש את המקום הייחודי יותר ולא באולם אירועים סטנדרטי.

כמות המוזמנים – כעת לאחר שהחלטתם על סגנון ומיקום חשוב להתאים את המקום לכמות המוזמנים שלכם. וודאו כי המקומות שאתם בוחרים כאופציות מתאימים לכמות המוזמנים שלכם. חשוב שתהיה אופציה להכניס עד עשרים איש – יותר או פחות וזאת על מנת למנוע דוחק במקום.

שימו דגש על אווירה – בכל לוקיישן שתבחרו, חשוב לשים לב שהאווירה במקום יכולה להיות טובה. אם בחרתם במסעדה על חוף הים, יש לבדוק את הכניסה למסעדה. שימו לב שהמסעדה לא ממוקמת ליד שירותי החוף, או ליד מקום שמתכנס בו נוער שיושב ליד הים וצועק. חשוב לשים לב לפרטים הקטנים כמו אווירה של מוזיקה נעימה בכניסה, נרות קטנים, תאורה ועוד.

איכות האוכל – 'הצבא צועד על קיבתו' אמר נפוליאון בונפרטה וצדק בכל מילה. שימו לב לאיכות האוכל במוגש באירוע. אל תסתמכו על הטעימות שמגישים לכם לפני שאתם 'סוגרים' את העסקה. הגיעו אל אירוע לפני שאתם מחליטים ושימו לב מהי האיכות האמתית של האוכל המוגש לאורחים.

המלצות בנוגע לאירוע – בקשו המלצות מאנשים שחגגו במקום. רק כך תבינו מה טיבו של המקום לאירועים הקטנים שאתם מתכוונים לבחור.

מאמר נוסף שכדאי לקרוא: צלמים לחתונה – האם באמת אפשר לסמוך על חוות דעת באינטרנט?

Share this post

גלילה לראש העמוד