קורס פסנתר, מה לומדים בו?

הקורס הוא קורס פסנתר המלמד אותך לנגן בפסנתר. הוא מכסה את כל יסודות הנגינה בפסנתר. אתה יכול ללמוד איך לנגן סולמות, אקורדים וארפג'יו וכן שירים פשוטים כמו "יום הולדת שמח". זוהי דרך מצוינת להתחיל עם פסנתר. זהו הכלי הפופולרי ביותר בעולם וכל אחד יכול לנגן בו. קורס זה ילמד אותך לנגן בפסנתר וייתן לך כמה טיפים כיצד לשפר את כישוריך. התחל עם הקורס המהנה הזה עוד היום.

הכירו את הפסנתר

הפסנתר הוא כלי שניתן לנגן בשתי ידיים. זוהי מעין מכונה ליצירת מוזיקה, שהומצאה לראשונה בסין לפני כ-2,500 שנה. במאה ה-20 הוא הפך פופולרי באירופה ובאמריקה. במאה ה-21 ישנם מספר פסנתרים (פסנתר כנף פסנתר, פסנתר זקוף ופסנתר כנף אלקטרוני) המיוצרים בגדלים וצורות שונות. יש להם מגרשים או תווים שונים שניתן לנגן עליהם. בקורס זה נלמד כיצד לנגן בפסנתר באצבעות או בידיים וללמוד את העקרונות הבסיסיים של נגינה בפסנתר. 

על קצה המזלג – ממה שנלמד בקורס

בשיעור הראשון בקורס של Music Arena נלמד איך להחזיק פסנתר. נלמד את העיקרון הבסיסי של החזקת פסנתר. נלמד כיצד לבצע סוגים שונים של החזקות וכיצד להחזיק כלי עם שתי ידיים באורך זרועות בתנוחות שונות כאשר אנו מסתובבים על הבמה במהלך הופעות או חזרות. . בשיעור השני נלמד איך להחזיק פסנתר ביד אחת או שתיים ואיך לנגן סוגים שונים של מוזיקה.

בשיעור זה נלמד כיצד לנגן יצירות מוזיקליות שונות, הן שירים קלאסיים והן שירים פופולריים על הפסנתר. בשיעור זה נשחק גם כמה משחקים פשוטים על הפסנתר כמו סולמות וארפג'יו, בעזרת האצבעות או הידיים בלבד. עליך להיות מודע לכך שבקורס זה אין מיומנויות מוזיקליות מפותחות, עליך לתרגל הרבה על ידי נגינת קטעי מוזיקה פשוטים בכינור, גיטרה אקוסטית או לאוטה למשל, אלא אם כן יש לך כבר מיומנויות מוזיקליות טובות מאוד.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 רעיונות מקסימים לקירות מעוצבים
העיצוב של הבית הוא אתגר מרתק. הוא פותח בפני כל אחד אפשרויות רבות ומגוונות, ומאפשר לנו להביע את עצמנו...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019
Lessoons – האתר שיעזור לכם להיות חכמים יותר
כמעט ואף ילד לא אוהב ללמוד, עבור הילדים מדובר בסבל מתמשך שמפריע להם לעשות דברים אחרים שהם באמת אוהבים....
קרא עוד »
יול 27, 2015
מור קורן ביקורת
אי אפשר להיכנס לאוניברסיטה איכותית בישראל בלי לעבור בציון טוב את הבחינה הפסיכומטרית. כלומר 700 ומעלה....
קרא עוד »
אוק 16, 2018