בניית אתרים עם חברה מקצועית – עד כמה זה חשוב?

העובדה שהאינטרנט מציע לנו עולם שלם ובלתי מוגבל לייצר בו פרסום וחשיפה למותג שלנו, הרי שיש לכך גם חסרונות. אותן חסרונות מדברות על הרבה מאות אנשים (בעיקר הרבה בעלי עסקים) שחושבים שמצפייה של מדריך פשוט באינטרנט להקמת אתר הם יוכלו לחסוך כסף על ידי הקמת האתר שלהם בעצמם. ובכן אתר בהחלט אפשר להקים ממדריך פשוט באינטרנט אולם אתר מקצועי זה כבר סיפור אחרי לגמרי. בחברת ג'נסיס מסבירים לנו את ההבדל במאמר זה.

ההבדל בין חברה מקצועית לבונה אתרים חובב:

בונה אתרים חובב או חסר ניסיון יכול להיות אותו בעל עסק המנסה לחסוך כסף בהקמת האתר שלו ויכול להיות גם פרילנסר שלמד קורס דיגיטלי פשוט, בונה אתרים פשוטים, ורוצה להציע כבר את שירותיו לבעלי עסקים וכן גם לרוב יתמחר את שירותיו בזול (בהתאם לרמת האתר שהוא יוכל להקים בשלב זה). בעלי עסקים המעוניינים לחסוך בעלויות עשויים ללכת עם ההצעה הזולה ביותר אבל לשלם על כך ביוקר ברוב המוחץ של המקרים.

יש כמה דברים שצריך לדעת, אלה צוברים עם הידע והניסיון בתחום. לדוגמה: 10-15 שניות זה כל מה שיש לכם כדי להציג לגולשים שלכם רושם ראשוני מדהים אחרת הם יעזבו את האתר שלכם. התאמה רספונסיבית של האתר לגלישה במבייל. בניית אתרים כחלק מהליך מיתוג עסקי ועוד אינספור דברים שצריך לדעת ולקחת בחשבון בעת בניית אתר מקצועי לעסק.

אז איך נבחר חברה מקצועית לבניית האתר שלנו?

  • תיק עבודות – נסתכל תחילה על תיק העבודות שלה. כמה הוא גדול, כמה הוא מגוון. ניכנס לאתרים ונתרשם מאיכות ורמת האתרים, מהנראות שלהם גם כמובייל וגם במחשב. נבחן פיצ'רים מיוחדים וייחודיים שהם בנו לאותו לקוח, האם יש אתרים בתחום שלנו ועוד.
  • המלצות – נבדוק כמובן את ההמלצות על אותה חברה. נשוחח אפילו עם לקוחות קיימים או לקוחות עבר של החברה ונשמע חוות דעת לטוב ולפחות טוב.
  • מעטפת מלאה – אם אתם זקוקים גם לשירותי פרסום בדקו האם החברה יכולה לספק גם שירותים אלה. כמו כן, גם במסגרת בניית אתר מקצועי לעסק צריך מעצב גרפי ואפילו כותב תוכן מקצועי ולא רק מתכנת.
  • כימיה – לצד שירות לקוחות נהדר חשוב שתהיה כימיה עם החברה עמה אתם עובדים. כימיה טובה תמיד מביאה את בונה האתר לתת אקסטרה, להיות אכפתי במידה רבה יותר ועוד.
בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסיכולוגית דתיה ירושלים – אך בוחרים 
תפקידו של פסיכולוג דתי הוא להעניק טיפול, ייעוץ והכוונה רוחנית לאנשים הסובלים מבעיות נפשיות. ההתמקדות...
קרא עוד »
יול 24, 2022
טיפוח הפנים
טיפוח גוף ועור פנים הוא חלק חשוב בחיי היומיום. בלעדיו, העור שלנו יהיה יבש וסדוק. הטיפוח עוזר לשמור על...
קרא עוד »
אוק 01, 2022
יודאיקה
חפצי יודאיקה הם חפצים בהם משתמשים יהודים וחשובים בחיי היומיום שלהם. המילה יודאיקה באה מהמילה הלטינית...
קרא עוד »
יונ 29, 2022