ההורים מדברים רוסית והילד צריך ללמוד עברית לבית ספר? כך עושים זאת נכון

ללמוד עברית לבית ספר

ישראל היא מדינה מיוחדת, כפי שאנחנו יודעים. יש בה לא מעט מהגרים ממדינות שונות, ולא פעם ילדים קטנים צריכים להתמודד עם סיטואציה ייחודית ויוצאת דופן. ההורים מדברים בבית בשפת האם, שפת המקור שלהם, אבל בחוץ עליו לדבר עברית עם ילדים, מורים וגורמים אחרים. 

בפרט זה נכון עבור ילדים שעולים לכיתה א' וצריכים הכנה לכיתה א'. הם מתמודדים עם סיטואציה לא פשוטה, שכן בבית הם רגילים לשמוע ולדבר שפה אחת, אבל בכיתה או בחצר של בית הספר, עליהם לדבר עברית. מעבר לכך, הם אמורים ללמוד קרוא וכתוב בעברית, עליהם לעשות זאת בצורה נכונה, אחרת הם יתקשו לענות על שאלות ובוודאי יתקשו להתקדם בלימודים. 

לשמחתם של הילדים היום, ישנם לא מעט כלים ואמצעים, כגון מערכת עד 6, שמאפשרים להתכונן לכיתה א' בכל הקשור לקרוא וכתוב, בפרט כל מה שקשור לנושא של לימוד עברית עבור מי שלא נולד בארץ או שהוריו לא נולד בארץ ובבית מדברים רק שפה זרה. הרבה מאוד ילדים שגדלו בבית בו מדברים רוסית, משתמשים במערכת זו. 

איך עובדת המערכת?

המערכת של עד 6, מספקת כלים שונים ללימוד עברית, קרוא וכתוב. המערכת היא אונליין וכל הילדים יכולים להתחבר אליה, כך הם לומדים לקרוא ויכולים וללמוד מכל מקום את מה שהם צרכים בשביל להיכנס לכיתה א'. המערכת עוזרת לילד לרכוש כלים של קריאה נכונה, כלים של כתיבה בעברית ברורה ורהוטה, כמו כן המערכת מספקת לילד אפשרות לייצר לעצמו אוצר מילים משמעותי בעברית. 

אין ספק, מערכת מסוג זה יכולה לעזור באופנים שונים לילדים שצריכים להיכנס לכיתה א' ולדעת קרוא וכתוב ברמה מספיק טובה בשביל ללמוד ולהתקדם בקצב של שאר הילדים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להימנע מנהיגה תחת השפעת אלכוהול
מצב הנהיגה תחת השפעה בישראל הוא נושא רציני שמשפיע על כולם. זה יכול להיגרם משילוב של גורמים כמו...
קרא עוד »
מאי 28, 2023
מתנות קטנות לעובדים ולעובדות – בכל תקציב!
הענקת מתנות קטנות לעובדים היא דרך מצוינת להראות הערכה על העבודה הקשה והמסירות שלהם. זה גם יכול לעזור...
קרא עוד »
פבר 06, 2023
מתכונים לראש השנה
ראש השנה הוא חג יהודי החוגג את תחילתה של שנה חדשה. זה קורה בימים הראשון והשני של תשרי, שזה בספטמבר או...
קרא עוד »
נוב 06, 2022