קורס גרפי

קורס גרפי

כיום להיות מעצבת גרפית או גרפיקאי נחשב לאחד המקצועות הנחשקים ביותר בתחום העיצוב גרפי, אם אתם אוהבים את עולם האמנות דיגיטלית בהחלט עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת שומר לכם מקום חם בלב. כיום תחום העיצוב גרפי סובל ממחסור עצום בכוח אדם שיספק לו את הצורך לעולם הדפוס ולעולם ההייטק, מעצבים גרפיים נחטפים עוד בתקופת הלימודים שלהם וחותמים על חוזים יפים בחברות הייטק, בעבר רוב הבוגרים של קורסים בעיצוב גרפי היו הולכים לעבוד אך ורק בתחום הדפוס והפקות, בעשור האחרון אנו רואים את השינויים שכולנו ערים אליהם הטכנולוגיה ואפליקציות ועוד אין ספור דברים שתחום הייטק שואב לתוכו.

קורס גרפי

 

נושאי הלימוד בקורסים גרפיים

נושאי הלימודים במסלול קורס גרפי של מעצבים גרפיים כוללים קודם כל את תחום הבנת השפה החזותית וכיצד להעביר רעיונות לקידום מכירות או שיווק עסקים באמצעות תורת העיצוב וחוקיה כדי להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר בהתאם לקהל היעד שאנו רוצים למכור לו או למסור לו מידע, כולנו יודעים ששופטים היום מוצרים או חברות אך ורק על פי המעטפת שהם עוטפים את עצמם, העטיפה מדברת והעטיפה מוכרת ומייצגת את המקום לפי קהל היעד שאליו הם מכוונים, תחום העיצוב גרפי יש לו חוקים משלו וצריכים לדעת את תוכנות הגרפיקה כדי לעצב, התאוריות הנלמדות בלימודים יוטמעו בתוכנות הפוטושופ, אילוסטריטור ותוכנת אין דיזיין.

כלים מקבילים לעיצוב גרפי הם התוכנות הגרפיות של חברת אדובי

התוכנות הגרפיות הם הכלים שאיתם מעצבי גרפיקה  מבצעים את העיצובים, נוכל לראות כיום מכל עבר פרסומות, שלטי חוצות ופרסומות ברשתות החברתיות של חברות ועסקים, כיום לעסקים מתחילים וגם לוותיקים יש יותר אפשרויות פרסום חינמיות שאיתם הם יכולים להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם. בתקופת הלימודים תעצבו אין ספור עיצובים כדי לתרגל את נושא העיצוב בתוכנות הגרפיות, אחד הסודות להצלחה בתחום זה הוא התרגול, ככל שמתרגלים הרבה אתם תוכלו לשלוט בחומר בצורה טובה ולהיות מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה בישראל ובעולם כולו. עיצוב גרפי נחשב למקצוע שובר גבולות והמעצב יכול לשבת בצפון הארץ בעוד הלקוח יושב באילת או בירושלים, כל הארץ נהפכה לכפר גלובלי אחד קטן וכל זה בגלל השינויים הטכנולוגיים שכולנו עוברים בעשור האחרון.

עבודה בתחום העיצוב גרפי איך להתקבל למקומות עבודה מה צריך לעשות?

עבודה בתחום הגרפיקה כולנו יודעים לא חסר, דווקא בתקופות של מיתון או תקופות קשות לעסקים מעצבים גרפיים תמיד יהיו מבוקשים אפילו עד מאוד בגלל שדווקא בתקופות כאלה עסקים משווקים ומפרסמים בכמויות גדולות כדי לשרוד את התקופה הזאת. תחום ההייטק כיום בשיאו ונוכל לראות שבשנים האחרונות יש ביקוש גדול לכוח אדם שייתן את המענה ואת השפה החזותית בתחום העיצוב גרפי, אמנם ענף ההייטק עסוק בפיתוח ותכנות אך מעצבי הגרפיקה הם אחראים על העטיפה כולה מה שהרחבנו והסברנו בפסקאות הקודמות, תחום העיצוב גרפי דורש כיום תיק עבודות בלבד וזה לא משנה אם יש לכם תעודה או לא, מה שיבדקו זה אך ורק נראה סגנונות העיצוב שלכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורים לפסנתר
מורים לפסנתר הם חלק חיוני מתעשיית המוזיקה. הם מלמדים את התלמידים לנגן בפסנתר וגם מספקים להם במה לבטא...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא תרופות
אם אתם סובלים מהפרעות קשב וריכוז שפוגעות ביכולת שלכם למצות את הפוטנציאל שיש לכם באפיקים שונים בחיים,...
קרא עוד »
נוב 15, 2021
למה לא כדאי להדחיק רגשות שליליים? עדיאל זיוון – פסיכולוג ומחנך
אספתי כאן כמה מקורות ברוח הפסיכולוגיה החיובית שמבהירים את חשיבותם של הקבלה העצמית ושל ביטוי רגשות...
קרא עוד »
יול 20, 2021