מה כדאי לדעת על בחירת פלט לקמין?

כדורים, במיוחד בהקשר של חימום ותנורי גלולה, מתייחסים לגושים קטנים ודחוסים של חומר ביומסה, המופקים לרוב מעץ. הם משמשים כמקור דלק בתנורי גלולה, תנורים, דוודים ומכשירי חימום דומים. עם זאת, ראוי לציין שניתן לייצר כדורים מחומרים אורגניים שונים אחרים, כולל אך לא רק:

עץ: הסוג הנפוץ ביותר עבור פלט לקמין באתר Power5, אלה עשויים מנסורת דחוסה או ממוצרי פסולת אחרים מתעשיית העצים והעץ.

שאריות יבול: כדורים אלו נוצרים באמצעות שאריות החומרים שנותרו לאחר קציר יבולים, כגון קש או גבעולי תירס.

פסולת מזון: במקרים מסוימים, פסולת מזון מעובדת ונדחסת לכדורים שישמשו כמקור דלק, מה שמסייע בהפחתת הפסולת.

דשא וצמחים: ניתן לעבד סוגים מסוימים של דשאים וצמחים לכדורים. לדוגמה, switchgrass הוא בחירה פופולרית בקטגוריה זו.

שימוש בתנור גלולה כמקור חימום הוא בחירה פופולרית, שאומצה על ידי למעלה ממיליון משקי בית בארצות הברית. גישה זו היא לא רק כלכלית נכונה אלא גם מייצגת דרך נקייה ונטולת טרחה לשמור על חום ביתך באמצעות דלק גלולה. למרות האופי הפשוט של שיטת חימום זו, בחירת הסוג הנכון של כדורים לבערה יכולה לפעמים להוות אתגר. בעלי בתים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מהרהר בשאלות כגון האם לבחור בכדורי עץ קשה או מעץ רך, כמות ה-BTUs הנדרשת כדי לחמם כראוי את החלל שלהם, והבנה מהו בדיוק BTU.

בין אם אתה מתכונן לעונת הכפור עם תנור כדורים שזה עתה נרכש או שאתה משתמש ותיק בשיטת חימום זו, תיארנו את התשובות לשאלות הבוערות שלך כדי לסייע בבחירת הכדורים האידיאליים לביתך. אלמנטים חיוניים שיש לזכור בעת קניית כדורים כוללים את סוג העץ, רמת ה-BTU (המעידה על תפוקת החום), שאריות אפר, ובאופן בלתי נמנע, את העלות.

מגוון עץ

באופן כללי, כדורי עץ מגיעים בשתי גרסאות: עץ קשה ועץ רך. הראשון, המאופיין בצפיפותו הגבוהה יותר, נשרף למשך זמן ממושך במצבו הטבעי. לעומת זאת, עץ רך מכיל ריכוז גבוה יותר של ליגנין, מה שמקנה לו תפוקת BTU גבוהה יותר, וכתוצאה מכך צריבה חמה יותר.

עם זאת, האם סוג העץ משפיע באופן משמעותי על תפקוד תנור הכדורים שלך? התשובה היא שולית. ייצור הכדורים כרוך בדחיסה של נסורת ושאריות עץ אחרות לכדורים צפופים, עם אפשרות לשמור על אחידות בסוג העץ או ליצור תערובת. תהליך דחיסה זה הופך את ההבחנות המקוריות בין עץ לעץ רך לחסרות משמעות, במיוחד כאשר משתמשים בתנור גלולה איכותי המצויד באוורור מעולה.

לכן, בבחירת זן גלולה, השיקול העיקרי צריך להיות איכות העץ, בדקו קניית פלט לקמין באתר Power5. חיוני לוודא שהכדורים הנבחרים מופקים מעץ אמיתי, ללא זיופים כגון קרטון, קליפה או חומרים סינתטיים. הבטחה זו מבטיחה לא רק כוויה נקייה יותר אלא גם מערכת חימום יעילה יותר, תוך הרחקה מבעיות פוטנציאליות בהמשך הקו.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סגירה של המרפסת עם עץ
רוצים להתכונן לחורף ולהיות מוכנים למזג האוויר שיגיע? סגירה של המרפסת עם עץ ניתנת להזמנה בעבודה אישית....
קרא עוד »
אוק 15, 2021
שימור מבנים ותיקים
תנופת הבנייה בארץ ניכרת מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות לא מעט יישובים וערים שמאוד מתפתחים ולא מעט...
קרא עוד »
אוג 07, 2022
איך למצוא נעליים איכותיות לנשים?
נעלי נשים נועדו למלא את הצרכים של נשים. הן מעוצבות מתוך מחשבה על מטרה מסוימת, וזו הסיבה שיש להן...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022