אין אונות פסיכולוגית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כיצד מוצאים פסיכולוג מומלץ בחיפה והסביבה

מתגוררים בחיפה והסביבה? מתמודדים עם קשיים בתפקוד היומיומי מסיבה כזו או אחרת? זה הזמן לדעת הכול על מסגרות הטיפול הפסיכולוגי העומדות לרשותכם בחיפה והסביבה.

טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה הוא למעשה מסגרת טיפולית המיושמת על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לכך, וזאת בהתאם לחוק הפסיכולוגים המונהג במדינת ישראל לפיו רק בוגרי לימודי פסיכולוגיה קלינית בעלי תואר שני בפסיכולוגיה רשאים לעסוק בו. אנשי המקצוע העוסקים בתחום הטיפול הפסיכולוגי, מתאימים בעבור כל מטופל ומטופל את המסגרת הטיפולית המותאמת לצרכיו, וזאת בהתאם לשיטות טיפול כאלו ואחרות ובהתבסס על הניסיון המקצועי וההכשרתי אותו הם רכשו כבוגרי תואר שני בפסיכולוגיה.אין אונות פסיכולוגית

מסגרת טיפול של פסיכולוג מומלץ חיפה והסביבה מותאמת לכלל תושבי הצפון, חיפה, קריות והסביבה, המתמודדים עם קשיים כאלו ואחרים בחייהם הפרטיים, החל מקשיים המובילים לבעיות בתפקוד האישי-זוגי- חברתי, דרך קשיים הנובעים ממשברי חיים דוגמת: פיטורין, משבר בחיי הנישואין וגירושין, אובדן, טראומה וכדומה ועד לאנשים בעלי הפרעות אישיות הנובעות ממגוון סיבות.

טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה- המסגרת הפרטית מול המסגרת הציבורית

הטיפול הפסיכולוגי מתאפשר באמצעות אחת מהמסגרות הבאות: המסגרת הציבורית במסגרתה הינכם זכאים לקבלת טיפולים פסיכולוגיים דרך קופת החולים אליה אתם משתייכים, והחלופה השנייה הינה המסגרת הפרטית במסגרתה אתם בוחרים באופן אישי את איש המקצוע, שעות הטיפול ותדירות מפגשי הטיפול.

הבחירה במסגרת טיפול פרטית בכל הנוגע לקבלת טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה מאנשי מקצוע בתחום, מחייבת אתכם לקיים הליך מקדים של בחירת איש המקצוע, ולצורך כך אנו ממליצים לכם לבחון מספר פרמטרים מקצועיים כגון: הניסיון המקצועי העומד לרשותו או לרשותה של איש/ת המקצוע, ההכשרה המקצועית העומדת לרשותם, תחומי התמחות שלהם בכל הנוגע לתחומי הטיפול, שיטות הטיפול המיושמות על ידיהם והקשר הבינאישי הנוצר ביניכם.

טיפול פסיכולוגי-מתי הוא מומלץ?

כאמור לעיל, טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה מהווה מסגרת טיפולית המותאמת לכל אחד ואחת מכם המתמודד עם אתגרי חיים המקשים על אופן תפקודו במהלך היומיום, לרבות, התמודדות עם חרדות ושינויים תכופים במצב הרוח, דיכאון, פוביות, פוסט טראומה וכדומה.שפיכה מוקדמת

בנוסף למצבים הנ"ל, הטיפול הפסיכולוגי מומלץ לכל אחד ואחת מכם המעוניין לשפר את איכות חייו בכל הנוגע לאופן התמודדותו עם מצבים שונים לאורך החיים, ולכל אחד ואחת מכם המתקשה להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הטמון בו מסיבות כאלו ואחרות.

כיום, יותר ויותר נשים וגברים בכל הגילאים פונים למסגרות טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה על מנת לקבל כלים יישומים להתמודדות עם קשיים בתחומים שונים בחייהם הפרטיים, לרבות, קשיים הנוצרים במערכות היחסים אותם הם מנהלים, קשיים בתחום הבינאישי, קשיים במסגרת מקום העבודה והקריירה וקשיים נוספים הנוצרים כתוצאה מחוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך.

לסיכום, טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה מותאם באופן פרטני ליריעה רחבה של מקרים בהם אנו נדרשים להתמודד עם מצבים כאלו ואחרים לאורך החיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד