קטרקט בעין, כך תתמודדו עם המחלה

קטרקט הוא עכירות של העדשה הגורמת לראייה מטושטשת. העכירות של העדשה יכולה לנבוע מגיל, פציעה או מחלה. זה יכול לקרות גם כתוצאה מטראומה או ניתוח.

הסיבה השכיחה ביותר לקטרקט היא אי שינה מספקת. כשאתה לא ישן, הראייה שלך מטושטשת ואתה לא יכול לראות טוב. קטרקט הוא מצב שבו עדשת העין ניזוקה, מה שגורם לאובדן ראייה. הגורם העיקרי לקטרקט הוא זיהום בעין. זיהום זה יכול להיגרם על ידי חיידקים או וירוסים. בכל מקרה, לא טוב לעיניים שלך שיש קטרקט כי זה ישפיע על הראייה שלך ותצטרך להרכיב משקפיים כדי לתקן את זה.

קטרקט בעין הוא עכירות של עדשת העין. זהו מצב שגורם לראייה להיות מטושטשת או מעוותת. קטרקט הוא בדרך כלל קבוע, אך ניתן לתיקון בניתוח. קטרקט היא מחלת עיניים ניוונית הגורמת לעיוורון. זהו גורם מוביל לעיוורון ברחבי העולם.

מה זה קטרקט?

הקטרקט הוא מצב עיניים ניווני הגורם לעדשת העין להיות אטומה. זה יכול להיות קטרקט פשוט או קטרקט מתקדם.קטרקט היא מחלת עיניים חמורה, שעלולה להשפיע על הראייה ולגרום לעיוורון. מאמר זה ידון בסוגים השונים של קטרקט, הסיבות והסימנים שלהם.

קטרקט הוא מצב עיניים שכיח עם השפעה ארוכת טווח על הראייה. זה נגרם מהידרדרות הדרגתית של העדשה הגבישית בעין. זה יכול להוביל לעיוורון או לאובדן ראייה.

קטרקט הוא מצב של העין הגורם לאור לעבור בעדשת העין. זוהי אחת הצורות הנפוצות ביותר של אובדן ראייה ויכולה להיגרם ממספר מצבים שונים. בדרך כלל ניתן לטפל בקטרקט אך ישנם מצבים מסוימים הדורשים ניתוח להסרתו.

השלב הראשון בטיפול בקטרקט הוא הסרת הקטרקט. הסרת קטרקט היא הליך מורכב ודורש רופא עיניים מומחה לביצועו. מספר גורמים כמו גיל, מין ומוצא אתני משפיעים על התוצאה של ניתוח זה. הצורך במנתח עיניים מומחה לביצוע ניתוח זה גדל באופן דרמטי במהלך השנים וימשיך לעשות זאת בעתיד.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוקו של אורי לופוליאנסקי בשליחות ציבורית
השליחות הציבורית של אורי לופוליאנסקי במרוצת השנים נחשבת לחוצה גבולות וכזו שהצליחה לשנות כליל את...
קרא עוד »
יונ 18, 2018
הסעות לעובדים – כך תוודאו שכולם מגיעים בבטחה לעבודה
כדי שהעובדים יגיעו לעבודה, הם צריכים הסעות. אבל, יש הרבה אתגרים שמגיעים עם זה. כדי שהחברה תוכל לספק...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
ביחד בשבילך טלפון נמצא אצלנו
פעם חיפשתם שירות לקוחות ולא הצלחתם למצוא? אם זה קרה לכם למרות שעל פניו השירות אמור להיות פשוט ואמור...
קרא עוד »
פבר 14, 2022