אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עיגולים שחורים מתחת לעיניים

לא מעט גברים סובלים ממצב של עיגולים שחורים מתחת לעיניים, דבר שעלול להעניק מראה עייף ומבוגר יותר. בחלק מהמקרים מדובר על עיגולים שחורים שנוצרו כתוצאה מחוסר שינה או צריכת אלכוהול מופרזת, אך במקרים אחרים מדובר על גנטיקה והשפעה של הגיל. בכל מקרה, חשוב לדעת כי כל אחד יכול להעלים את העיגולים השחורים וליהנות ממראה צעיר ורענן יותר. העיגולים השחורים נגרמים כתוצאה מצניחה של רקמת שומן תת עורית, דבר שגורם לכלי הדם באזור לבלוט על פני השטח ולהעניק לעור מראה כהה יותר. הדבר אופייני יותר לאנשים שסובלים מעור פנים דק ומבעיות פיגנמנטציה

מהו הטיפול היעיל ביותר במקרים של עיגולים שחורים מתחת לעיניים?

היום ניתן ליהנות מטיפולים מהירים ויעילים למצבים של שקעים בעיניים, באמצעות החדרה של חומר מילוי יעיל ובטיחותי בשם Restylane Refyn. מדובר על ג'ל במרקם רך, המורכב מחומצה היאלורונית טהורה. אחד היתרונות המרכזיים ביותר של הג'ל, לעומת חומרי מילוי אחרים, הוא היכולת שלו להתמזג בצורה אידיאלית ברקמה המצויה מתחת לעיניים ולספק לאזור נפח ולחות. התוצאה מידית והיא נשמרת לאורך זמן, דבר שיאפשר לכם ליהנות ממראה צעיר, בריא ורענן יותר. זוהי הדרך המושלמת להיפרד משקעי העיניים ולהבטיח לעצמכם נראות אסתטית וצעירה יותר. הטיפול מתאים לכל אחד, ללא שום קשר לסיבת ההיווצרות של השקעים. עם זאת, יש לזכור כי קליניקות שונות משתמשות בחומרי מילוי שונים, לכן חשוב מראש להבין את היתרונות והחסרונות של כל חומר וכמובן לבחור לעבוד אך ורק עם קליניקה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום.

העלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים – כי אין סיבה להיראות כמו דב פנדה

היום ניתן למצוא חומרי מילוי שונים, המשמשים לצורך העלמת שקעים מתחת לעיניים. טיפול בחומצה היאלורונית כולל לרוב שני מפגשים, המתבצעים בהפרש של שבועיים. הטיפול מחזיק כשנה ומתאים בעיקר למצבים של שקעים קלים עד בינוניים. לעומת זאת, טיפול הכולל הזרקת שומן עצמוני מצריך הרדמה מקומית או כללית, מאחר והוא כולל שימוש בשומן הנשאב מאזור אחר בגוף. טיפול זה נשמר לתמיד ואינו מצריך טיפולים חוזרים. אופציה נוספת היא שימוש בשתלי סיליקון, הליך הנחשב למסובך יותר ומצריך זמן החלמה ארוך וצלקת מתחת לקו הריסים, אך הוא נחשב לטיפול קבוע.

צרו קשר >>>

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email