הקסם בנגינה בגיטרה

נגינה בגיטרה נחשבת לאחד מהחלומות הנפוצים ביותר של האוכלוסייה ברחבי העולם, ומבוגרים רבים מצטערים בדיעבד שלא למדו לנגן על כלי הנגינה הפופולרי ביותר כאשר היו ילדים. לימוד נגינה בגיטרה עשוי לשמש את האדם במגוון רחב סיטואציות בחיים ולפתח מגוון רחב של יכולות שלאו דווקא קשורות לנגינה. עפ"י מחקרים שנערכו לאורך השנים, נראה כי היכולות החברתיות קשורות באופן ישיר לידע בנגינה, וכך גם בנוגע לתכונות כמו יצירתיות, רוגע, עמידה במצבי לחץ ועוד.guitar-1362203_960_720

"לא למדתי כשהייתי קטן, האם יש אפשרות ללמוד נגינה בשילוב עם משרה מלאה וילדים?"

אומרים שכאשר מתבגרים, מצטערים על הטעויות שעשינו כאשר היינו ילדים, אך למעשה, שמדובר בלימוד נגינה, לא חייבים לדחות או לוותר בגלל משרה מלאה או גידול ילדים. הודות לטכנולוגיה המתקדמת ורשת האינטרנט, ניתן ללמוד לנגן על גיטרה ישירות מהמחשב בביתכם, וכך, ליהנות מקורס נגינה על גיטרה מא' ועד ת' בזמן הפנוי שלכם (שעבור רבים מדובר בסופי השבוע או שעות הערב המאוחרות).

איך תדעו שבתוך תוככם אתם מצטערים על כך שלא למדתם לנגן על גיטרה? אחת הדוגמאות לכך היא שאתם מנסים לשכנע את ילדיכם לוותר על חוג הכדורגל שהוא כל כך רוצה וללכת לכיוון המוסיקלי. באמצעות קורס אינטרנטי, תוכלו ללמוד לנגן על גיטרה יחד עם ילדיכם, כל אחד בקצב שלו תוך חזרה על השיעורים המוקלטים ברשת.

איך מתחילים?

ישנן מגוון שאלות "ראשוניות" שיש לכלל האוכלוסייה שאינה מכירה את השוק ואינה מבינה דבר בעולם הנגינה על גיטרה, אך מגוון רחב של מדריכים מציעים לכם טיפים ומענה על השאלות הנפוצות, כך שתוכלו לדעת בדיוק איזה גיטרה מתאימה עבורכם לשיעורים הראשונים. כמו כן, ברישום לקורסים השונים, יציידו אתכם לרוב בחוברת נגינה שבה תוכלו לראות כיצד לנגן את האקורדים השונים ואילו אקורדים מתאימים לשירים שאתם אוהבים.guitar-756326_1280

אילו תכונות נגינה בגיטרה מפתחת?

באלפי מחקרים שנערכו על ידי אוניברסיטאות שונות ברחבי העולם, נמצא כי כישורי נגינה מפתחים את היצירתיות, משפרים את השקט הנפשי ומסייעים לאדם להיות רגוע ולרוב, משלימים לו פערים רבים בתרבות ובהיסטוריה. עבור ילדים, לימוד נגינה בעתיד צפוי להיות "הכרחי", בשל הממצאים שנמצאו במחקרים השונים ופיתוח היכולות המוסיקליות והן החברתיות שלהם.

מוכנים להתחיל?

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בהרצליה – בחירה מושלמת לכל אירוע
אתרו גן אירועים מושלם לכל גן אירועים יש סטייל משלו, אז איך תדעו כיצד לבחור גן אירועים שימתיק את...
קרא עוד »
נוב 01, 2019
מה חשוב לדעת על עיצוב לחיים
לא מעט נשים וגברים שוקלים לבצע עיצוב לחיים. לרוב בגיל מסוים ניתן לראות צניחה מסוימת של הלחיים, דבר...
קרא עוד »
נוב 21, 2017
נוטריון
ישראלים רבים מוציאים דרכונים זרים וגם ויזות לנסיעה למדינות זרות. כדי לעשות את ההליך הזה, יש לעבור דרך...
קרא עוד »
אוג 30, 2017