מאפים ללא גלוטן
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

יתרונות של מאפים ללא גלוטן

אין ספק כי החיים היו משעממים מאוד ללא ההנאות הקטנות של החיים. אם לא נחיה ונדע ליהנות מן ההנאות הללו אזי עולה השאלה בשביל מה אנחנו חיים? אנחנו מדברים כמובן על הליכה להופעה של זמר אהוב, או על בילוי בחוף הים עם הילדים או עם בת או בן הזוג ואפילו על הליכה לסרט לבד או עם חברים. אך נראה כי ההנאה הכי גדולה בחיים אצל אנשים רבים היא פשוט אוכל. אוכל מעניק לנו כל כך הרבה אושר עד שאי אפשר להתפלא על העובדה כי יש כל כך הרבה תכניות בישול (ריאלטי ולא ריאליטי) בטלוויזיה. אין ספק כי מאפה טוב בבוקר יכול לשנות את כל היום ועל כן כל כך הרבה אנשים פותחים את היום עם אספרסו או קפוצ'ינו ומאפה חמאה או שוקולד ליד. העניין הוא שרבים אינם יכולים לאכול גלוטן ועל כן מאפים ללא גלוטן שתמצאו באתר גרין לייט www.greenlite.co.il מחזיקים ביתרונות רבים כל כך לאנשים רבים כל כך.

פחות משמינים – יותר בריאים

אך אנחנו חייבים לציין כי מאפים ללא גלוטן מחזיקים ביתרונות לא רק למי שאינו יכול לאכול גלוטן מסיבות בריאותיות אלא מאפים ללא גלוטןלכל אדם ואדם. עליכם להבין כי גלוטן הוא דבר לא בריא, משמין היכול לגרום לכם לבעיות רבות. על כן ניתן לומר כי היתרון הגדול ביותר של מאפה ללא גלוטן זו העובדה כי הוא הרבה יותר בריא וכדאי מאשר מאפה רגיל. על כן נראה כי בעתיד הקרוב אנחנו נראה שינוי דרמטי בשוק ויותר ויותר חברות יתחילו לייצר מאפים נטולי גלוטן וזאת עקב הדרישה של אזרחי ישראל לאוכל בריא יותר.

האם אפשר להכין מאפים נטולי גלוטן בבית?

אחת השאלות החשובות ביותר שיש לשאול היא האם ניתן להכין מאפים נטולי גלוטן בבית? אם כן בעיקרון אפשר אך יהיה לכם קשה להבטיח כי המאפים הללו יהיו טעימים. לכן אנחנו ממליצים לכם אם אתם מעוניינים לקנות מאפים נטולי גלוטן לקנות אותם מכיוון שכך הם יהיו הרבה יותר טעימים ויאפשרו לכם ליהנות מאוכל בריא אך טעים במיוחד.

Share this post

גלילה לראש העמוד