איך בוחרים חברת סיעוד

חברת סיעוד

חברות סיעוד נועדו על מנת לתת שירות סיעודי, משמע טיפולי וכזה שמטרתו לעזור לאנשים היקרים ביותר שבחייכם ולאפשר להם לצלוח את החיים ולעבור אותם בצורה בטוחה.

שירות זה מתאים לשלל שכבות האוכלוסייה החל מאנשים בעלי מוגבלויות, לילדים חולים או בעלי מוגבלות, למבוגרים וקשישים ואף לאנשים שמצבם הבריאותי והרפואי הורע מאד.

שירות סיעודי כולל מטפלים מהארץ או מחו"ל אשר תפקידם להעניק לאדם שבו הם מטפלים את השירות הטוב ביותר והטיפול שיסייע לו בחיי היום יום.

עם זאת לצערנו לא מעטים סיפורי הזוועה אודות מטפלים לא מקצועיים, מזניחים ואפילו מתעללים שנתפסו בעדשות המצלמה ואף התגלו ככאלה עם הזמן.

בשל כך בבחירת חברת סיעוד חשוב לשים את הדגש על כמה הביטים חשובים וזאת כדי שתוכלו למצוא את האיש המקצוע הטוב ביותר לטיפול ביקירכם.

חברת סיעוד

אז איך בוחרים חברת סיעוד

המלצות – בחרו בחברה כמו "אלי מילר" המתמחה בסיעוד שקיבלתם אודותיה ההמלצות. נסו לקבל המלצות מקרובי משפחה, חברים שנמצאים במצב דומה ואף מהמטופלים עצמם. בנוסף כיום ישנם אתרים וקבוצות ברשתות החברתיות שם ניתן להתייעץ בנושא ולקבל המלצות אודות חברות סיעוד טובות.

מקצועיות – בחרו רק בחברה שעובדיה מקצועיים. למטפל סיעודי צריכות להיות תעודות אודות סיום לימודי סיעוד ולכן חשוב לבדוק את ההסמכה והתעודות של המטפל, כמו גם קבלת תעודות יושר מהמשטרה במקרה הצורך.

חוקיות – וודאו כי החברה עובדת באופן חוקי ולא מעסיקה עובדים זרים שאין להם אשרת עבודה. בנוסף יש לשים לב כי החברה הסיעודית מספקת למטפלים שלה את כלל התנאים האמורים בחוק.

יחס אישי – בחרו חברה שמקנה לכל מקרה יחס אישי לכם ולעובדים שלה, ונותנת לכם את מלוא תשומת הלב לכל תלונה, שאלה או בקשה.

בקרה וניטור – שימו לב כי העובדים בחברה עוברים בקרה וניטור על מנת לסנן עובדים לא מקצועיים ובמקרים הגרועים יותר עובדים מזניחים ומתעללים. עוד מומלץ לבצע ניטור בעצמכם אודות העבודה של המטפלים ולוודא כי היא נעשית בצורה הטובה והאכפתית ביותר.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיסא אוכל מומלץ לילדים
תכונה חשובה של כיסא אוכל היא שניתן להעביר אותו בקלות מחדר אחד לאחר. הוא גם קל לניקוי. כיסא האוכל הוא...
קרא עוד »
נוב 29, 2022
למי ייעוץ אשראי יכול להתאים?
לפני שנסביר למי מתאים ייעוץ אשראי, כדאי להסביר קודם כל מהו ייעוץ אשראי. כיום, כל בן אדם מתנהל בפן...
קרא עוד »
ינו 10, 2022
רפרט, מהו, וכיצד מתכוננים אליו?
בתחומי לימוד שונים קיימת חובה של מטלה להכין רפרט, כאשר בלימודים בעולם האקדמיה ובפרט כחלק מהלימודים...
קרא עוד »
דצמ 07, 2019