עורך דין תאונות דרכים – מתי כדאי לקבוע אתו פגישה

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין המתמחה בתחום התעבורה הוא כזה שיוכל לחלץ אתכם ממגוון מצבים לא נעימים. לצעירו, תרבות הנהיגה כיום היא כזאת שבגינה נעצרים רבים ומוגדרים כעברייני תנועה, תוך שעליהם לתת את הדין על העבירות שלהם.

מלבד זאת, במקרים חמורים יותר נהיגה עבריינית או כזאת שאינה צמודה לחוקי התנועה, גוררת עמה נפגעים רבים – מה שיוביל לנתינת הדין על ידי הנהג הפוגע.

כיום ישנן מגוון עורכי דין שמתמחים בדיני תעבורה ויכולים לסייע לכם בכל מצב או לייעץ לכם על הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם אישומים ועבירות. אבל מתי תדעו שכדאי לקבוע פגישה עם עורך דין? כמה מקרים בהמשך.

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – מתי כדאי להפגש איתו

מתי כדאי לקבוע פגישה עם עורך דין תאונות דרכים?

  • מעצר או חקירה משטרתית – אם אתם תושבי הדרום והייתם מעורבים בתאונת דרכים, ביצעם עבירות תנועה או שנהגתם ללא רישיון, אתם בוודאי כעת נמצאים בפני מעצר או חקירה משטרתית. לכן חשוב מאד ליצור קשר עם עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע והסביבה. תאונות דרכים, פגיעה בהולך רגל, נהיגה ללא רישיון ועוד, כולם יכולים להוביל לחקירה משטרתית או מעצר, ולכן חשוב לקבוע פגישה עם עורך דין וכמה שיותר מהר.
  • תאונות דרכים עם נפגעים – גם במקרים של תאונות דרכים שגררו עמם נפגעים, חשוב לקבוע פגישה עם עורך דין. אם הייתם הגורם לתאונה כזאת, או שנפגעתם ואפילו אם אתם כרגע בחקירה, משטרתית בנושא, חשוב שיהיה לצדכם עורך דין המומחה בתחום.
  • שלילת רישיון – אם רישיונכם נשלל וכעת אתם עומדים מול פרוצדורות מעיקות לצורך החזרת רישיונכם, חשוב שתעזרו בעורך דין המומחה בדיני תעבורה על מנת לנסות לזרז את תהליך קבלת הרישיון בחזרה.
  • רכב שהוחרם  – אם רכבכם הוחרם, חשוב להתייעץ עם עורך דין כדי להבין כיצד תוכלו לקבל את רכבכם בחזרה בצורה המהירה ביותר.
  • נהיגה תחת השפעה – נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים נחשבת אחת העבירות החמורות בתחום התעבורה. אם נתפסתם נוהגים תחת השפעה, חשוב עוד לפני החקירה המשטרתית להיעזר בעורך דין תעבורה שיוכל לסייע לכם.
  • הגשת כתב אישום – אם בית הדין לתעבורה הגיש נגדכם כתב אישום, חשוב מאד לקבוע פגישה עם עורך דין כדי לקבל שירות, ייצוג וייעוץ.
בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרש חיתוך עם חריטה – אפשר להזמין אונליין
תארו לעצמכם עד כמה אתם יכולים להיות יצירתיים – אם רק תבחרו לקנות קרש חיתוך עם חריטה לאדם שקרוב אליכם...
קרא עוד »
אוג 05, 2021
מצבה עם לב – להנציח את הנפטר
מצבה עם לב היא דרך לזכור את הנפטר. הוא משמש להנצחת הנפטרים ולהראות שהם עדיין בליבנו. מצבה היא סמן קבר...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
תאורה לבית – איך מעצבים בצורה טובה ויעילה
אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם נכון עם משחקי אור שיגדילו את החלל, יאפשרו אווירה מתאימה בכל חדר ויהפכו...
קרא עוד »
מרץ 22, 2016