אורן זריף מרפא את הגוף
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך הגוף מרפא את עצמו

ככל שעוברות עלינו השנים אנחנו מבינים בצורה ברורה יותר שלא נלך ונהיה צעירים יותר. הזמן נותן את אותותיו על כל אחד מאיתנו ברמות שונות של החיים, בין אם זה במובן של איך שאנחנו נראים ובין אם זה ברמה של איך שאנחנו מרגישים. הגוף שלנו מאבד את חוסנו ועם השנים אנחנו עלולים לחלות בעוד ועוד מחלות, מה שמעורר את השאלה האם נוכל לעשות משהו בנידון. האמת היא שיש מגוון דברים שכל אחד יוכל לעשות כדי לדאוג לעצמו, כמו לדוגמה: שתייה מרובה, פעילות גופנית ושמירה על המשקל. עם זאת, במידה וכבר חלינו, האם באמת יש משהו שהגוף יכול לעשות כדי לפרא את עצמו?

ריפוי עצמי

הנטייה של רוב האנשים בעידן המודרני, כשהם מרגישים לא טוב פיזית או נפשית, היא לפנות מייד לרופא. הרופאים נותנים לנו מרשמים, כדורים או אפילו ניתוחים וכל זאת במטרה לרפא את מה שלא עובד בגופנו כמו שצריך. עם זאת, הגיע הזמן להבין שלגוף יש יכולות ריפוי מופלאות ולפעמים כל מה שעלינו לעשות זה רק לעודד אותו לרפא את עצמו. ריפוי עצמי מתחיל בכך שנקשיב לגוף ושנעורר את תת המודע לרפא, שכן כוחו של תת המודע מופלא. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים להרגיש לא טוב ואין סיבה להשלים עם המצב כפי שהוא כך שבהחלט כדאי יהיה לחשוב על דרכי ריפוי טבעיות יותר ולא רק אצל רופא המשפחה.

סיוע מאיש מקצוע

פעמים רבות אומנם לגוף שלנו יש את היכולת לרפא את עצמו אך כיוון שלא אימנו את "השריר" הזה, הגוף יהיה זקוק לעזרה. זה בדיוק השלב שבו כדאי לפנות אל איש מקצוע מומחה, בעל ניסיון ובעל כוחות מיוחדים, כמו אורן זריף ויפה שעה אחת קודם. אורן הוא אדם שיש בו רגישות מופלאה לצד שנים רבות של ניסיון בכל מה שקשור לעזרה לאחר כך שאתם תראו שגם לכם הוא יוכל לסייע. הוא יידע מה לעשות כדי לעודד את תת המודע שלכם להתחיל לטפל בגופכם ומהר מאוד תתחילו להרגיש הקלה.

רגע לפני שאתם פונים לרפואה הקונבנציונאלית, בקרו באתר של אורן זריף ותראו מה יש לו להציע בטיפול אנרגטי שיכול רק לעזור.

Share this post

גלילה לראש העמוד