כל מה שצריך לדעת על קורס מורי נהיגה

לאחר מגפת הקורונה, הרבה אנשים החליטו שהגיע הזמן לתפנית בחיים המקצועיים שלהם. בעקבות כך, חלה עלייה חדה בהרשמה לקורסים מקצועיים שונים שמאפשרים למי שעובר אותם לעשות שינוי קריירה. אם אתם חשים שאתם צריכים לעשות שינוי, או אתם בתחילת הדרך המקצועית שלכם ומחפשים כיוון מקצועי ברור, יתכן מאד שהאפשרות של קורס מורי נהיגה תהיה רלוונטית עבורכם. 

קורס מורי נהיגה – למי זה מתאים?

מורי נהיגה הם אנשים שהדרכה וחינוך משמעותיים עבורם. מורה טוב לנהיגה יהיה כזה שיעביר שיעורים משמעותיים לתלמידים שלו, שיחנך את הדור הבא של הנהגים לפני שהוא עולה לכביש כך שיכירו את כל אמצעי הזהירות, החוקים והחשיבות של נהיגה בטוחה. כדי לעבור קורס מורי נהיגה, צריך לעמוד במספר תנאים. כמובן שכל מורה לנהיגה צריך להחזיק ברישיון נהיגה מסוג ב' לכל הפחות, בתוקף מינימלי של שלוש שנים. כדי לעבור קורס מורי נהיגה המשתתפים צריכים להיות מעל גיל 21, בעלי השכלה של לפחות 12 שנות לימוד וללא עבירות תנועה חמורות על פי הגדרתה של רשות הרישוי. מלבד הדרישות הספציפיות, צריך לקחת בחשבון שמדובר בעבודה שבמסגרתה שוהים זמן רב ברכב, זה לא מתאים לכל אחד וצריך לקחת זאת בחשבון. תלמידים בקורס צריכים לעבור מבחן הבודק את התאמתם ומועבר על ידי מכון נפרד, בנוסף כמובן למבחן המעשי של משרד הרישוי. במידה ועניתם על כל התנאים, לאחר השתתפות מלאה בקורס תוכלו לקבל תעודת הכשרה.

במה עוסק קורס מורי נהיגה?

הקורס של מורי נהיגה כולל בתוכו נושאים שונים, חלקם מקצועיים כמו דיני תעבורה, וחלקם דידקטיים כמו מתודות שונות ללימוד. הקורס מתייחס גם לנושאים נוספים כמו עזרה ראשונה, התנהלות במצבים מסוכנים, נהלים שונים של משרד הרישוי, התייחסות למוגבלויות שונות ועוד. בסופו של דבר העבודה כמורה נהיגה כולל לא רק את הידע המעשי והמקצועי, אלא גם את הגישה לתלמידים, את אופן העברת התוכן, רגישות, יכולת תקשורת ועוד. 

היכן מתקיימים קורסים של מורי נהיגה?

קורסים למורי נהיגה מתקיימים ברחבי הארץ, ניתן למצוא קורסים המתקיימים בבוקר או בערב.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חששות לצד מציאות – חימום תת רצפתי
יש אנשים שביקרו בבתי חברים בהם מותקנת מערכת חימום תת רצפתי וישר החלו לפנטז על בית משלהם עם מערכת...
קרא עוד »
ינו 16, 2018
איזה כלים תקבלו בהדרכת הורים? 
הדרכת הורים היא חיונית כדי להבטיח שלילדים תהיה ילדות חיובית וגם יישארו בטוחים ואחראים עם כל הכלים...
קרא עוד »
יונ 26, 2023
מצברים במבצע לרכב ולקטנוע
כל מי שהיה לו בעבר רכב או קטנוע יודע לומר שלא קל להתמודד עם ההוצאות של אחזקת כלי רכב כאלה. מעבר לכך...
קרא עוד »
אוק 24, 2017