כיסאות בטיחות לרכב
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך בוחרים את הבוסטר הנכון לילד ברכב?

בטיחות הנסיעה של הילד שלכם ברכב זה משהו שאתם חייבים לדעת לשים עליו דגש, וזאת במקרה וחס וחלילה יקרה אסון, תוכלו לפחות להיות בטוחים שאתם מבטיחים את הבטיחות של הילד שלכם על הצד הטוב ביותר. השימוש בבוסטר הוא נפוץ למדי בקרב אותם הורים שרוצים להסיע את הילד שלהם ברכב.

בוסטר איכותי ובטיחותי לילד – כך תבחרו באחד כזה

כיסא בטיחות לילד
הנוחות שלו היא השקט שלכם

כאשר אתם בוחרים בוסטר לילד שלכם, עליכם לשים לב למספר דגשים חשובים שיכולים להבטיח את בטיחות הנסיעה של הילד שלכם. כאשר אתם בוחרים לקנות בוסטר חדש, תקפידו לעבור על הדגשים הבאים.

  • התאמה לגודל – כאשר אתם בוחרים לקנות בוסטר חדש, תנסו פשוט לבדוק את התאמת הגודל שלו לגודל של הילד שלכם. ישנם בוסטרים מתכווננים, כאלה שאפשר לשנות את צורת הישיבה בהתאם לגודלו של הילד, כך שאם אתם לא בטוחים מה לקנות, תוכלו תמיד ללכת על האפשרות הזו.
  • בוסטר בעל תו תקן – אל תשכחו לשים לב שאתם בוחרים לקנות אך ורק בוסטר בעל תו תקן מערבי מחמיר, כזה שיבטיח לכם שאתם קונים מוצר בטוח שיאפשר לילד שלכם לנסוע ברכב בבטיחות מלאה. זה דבר חשוב למדי שאתם פשוט לא יכולים לזלזל בו.
  • להתייעץ עם מבין עניין – תדעו לכם שאתם יכולים לדאוג לבטיחות הנסיעה של הילד שלכם ברכב בצורה הרבה יותר טובה, וזאת אם רק תבחרו לקנות לו בוסטר תוך כדי ייעוץ עם איש מקצוע שמבין עניין בתחום. כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר רגועים שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות בסופו של דבר.

אל תשכחו את עניין העיצוב

אמנם נושא הבטיחות זה הדבר החשוב ביותר שעליכם להתייחס אליו כאשר אתם בוחרים לקנות בוסטר חדש, אבל לצד זאת עליכם להתייחס בקפידה גם לנושא של עיצוב הבוסטר שאתם מתכוונים לקנות. הסיבה לכך היא שאותו בוסטר ככל הנראה יהיה לא מעט זמן בתוך הרכב שלכם, במושב האחורי, ואין לנו ספק שאם מעדיפים שיהיה שם משהו שנראה טוב ומעוצב, וזאת על פני בוסטר מוזנח שפשוט לא נראה טוב וגורם לרכב להיראות פחות טוב.

השקעה בבוסטר איכותי זה הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות למען בטיחות הנסיעה של הילד שלכם ברכב. אם אתם רוצים לעשות את הטוב ביותר למען הילד שלכם, וחשוב לכם לדעת שהוא בטוח בכל רגע נתון, אל תהססו להשקיע בדבר.

שמרו על ילדיכם גם בבית בעזרת אמצעי בטיחות נגד החלקה.

Share this post

גלילה לראש העמוד