אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

התינוק שלכם מוציא שיניים? הוא צריך נשכנים

זה מיתוס שתינוקות לא יכולים לדבר. רוב התינוקות יכולים לדבר והם עושים זאת בצורה מאוד מתוחכמת. זה מיתוס שהם לא יכולים להתייחס לאנשים. אמא של תינוק היא אולי האדם היחיד שמבין את מה שהוא אומר, אבל זה לא כך עם בני גילו.

תינוק הוא דבר מאוד רגיש וצריך טיפול רב. תקופת בקיעת השיניים היא אחת התקופות הקשות ביותר עבורו. בקיעת שיניים היא בעיה נפוצה מאוד בקרב תינוקות. זה יכול להוות מטרד להורים ומקור לדאגה להורי התינוק.

בקיעת שיניים של תינוק נגרמת מחוסר יכולתו של התינוק ללעוס את מזונו כראוי ומאי נוחות החניכיים של התינוק. ייתכן שהתינוק גם בוכה ומרעיש. ישנן דרכים רבות לעזור לתינוקך להפסיק ללעוס את האוכל שלו, כמו לתת לו משהו רך ללעוס (לדוגמה, מוצץ), שימוש בנשכן חשמלי, שימוש בבקבוק עם כיסוי הפטמה במקום חלב אם , וכו.

איך נשכנים יכולים לעזור לנו? 

הדרך הראשונה לעזור לילדך להפסיק ללעוס את האוכל שלו היא לנסות להכניס משהו רך לפיו (כגון תפוח) בזמן שהוא או היא אוכלים. זה יעזור לילדך להתרגל לאכול בפה פעור ויקל עליו להיות

נשכנים לתינוק הם חלק גדול מחיינו. הם הפכו פופולאריים יותר בשנים האחרונות והביקוש לנשכנים לתינוק הולך וגדל. נשכן לתינוק הוא צעצוע שעוזר לתינוקות במקום שיצטרכו למצוץ האגודלים והאצבעות. זהו אחד המוצרים הפופולאריים ביותר בשוק כיום. עם נשכנים לתינוק, להורה יכולה להיות דרך נוחה יותר לשמור על תינוקו שמח. זה חשוב במיוחד כשהם בדרכים.

כשאנחנו חושבים על נשכנים לתינוק, אנחנו בדרך כלל חושבים על צעצועי קטיפה קטנים וחמודים. אבל הצעצועים הרכים והמרוכזים האלה הם למעשה המצאה מודרנית. הם קיימים מאז שנות ה-30 ועשו כברת דרך מאז. מידע נוסף באתר http://baby-shark.co.il/

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email