אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה לומדים בקורס ניהול משא ומתן?

קורס ניהול משא ומתן הינו קורס הכשרה לגורמים שונים וביניהם גם מכירות ואנשי מכירות. זה מספק להם את הכישורים לנהל את תהליך המשא ומתן שלהם בצורה יעילה, כמו איך להציע את ההצעה הטובה ביותר, איך לסגור עסקאות, איך לטפל בהתנגדויות וכו'. בקורס ניהול משא ומתן, נסקור היבטים שונים של ניהול משא ומתן.

בשביל לבחור קורס בצורה נכונה צריך לבדוק: 

  1. מה לומדים בקורס ניהול משא ומתן?
  2. כיצד תוכל ליישם את הידע שנצבר בקורס זה לעבודתך?
  3. מהן כמה דוגמאות לאופן שבו אתה יכול ליישם את מה שלמדת?
  4. איך נעבור מאחד לשני?
  5. מהם כמה טיפים כשאנחנו צריכים לנהל משא ומתן וכיצד עלינו לגשת אליו?
  6. האם מיומנויות אלו מועברות מחוץ לקורס ניהול משא ומתן?

זהו חלק מהותי בקורס ניהול משא ומתן. חשוב לדעת איך לבנות מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלך, וכיצד לנהל את הציפיות של הלקוח שלך.

לפרטים ולהרשמה >>>

מה לומדים במסגרת הקורס? 

נראה כיצד קורס ניהול משא ומתן מסייע בקבלת ההחלטה הטובה ביותר במהלך המשא ומתן. זהו כלי נהדר שישמש את צוות המשא ומתן והמשא ומתן לניהול תהליך המשא ומתן.

בקורס זה תלמד כיצד לנהל את המשא ומתן שלך עם הלקוחות שלך. תלמד גם כיצד ליצור הצעה מנצחת, לנהל משא ומתן יעיל יותר ולוודא שאתה בתנאים הטובים ביותר עם הלקוחות שלך.

קורס ניהול משא ומתן הוא אינטנסיבי ומכסה את כל קשת ניהול המשא ומתן. זה עוזר לך להבין את היסודות של משא ומתן וכיצד ליישם אותם בחיי היומיום שלך. קורס זה נועד לעזור לך ללמוד כיצד לנהל משא ומתן יעיל וכיצד תוכל להשתמש במיומנות זו בעתיד. זה גם ילמד אותך איך לתכנן, להכין ולבצע את המשא ומתן שלך.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email