אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ריהוט יוקרה

ברגע שחשבון הבנק שלנו מאפשר לנו זאת, אתה יכול למצוא אותנו רצים – לא הולכים – לחנויות רהיטי היוקרה האהובות עלינו בניסיון להגשים את פנטזיית הבית של הסלבריטאים AD שלנו. אנחנו לא יכולים לחכות לרגע הזה של לספוג את כל הפאר בעודנו בחנות, ולדמיין מחדש כיצד להפוך את החלל שלנו ראוי לפריסה שלו. אבל, אולי היום זה לא היום הזה, ואתה עדיין ממלמל, "יום אחד, אני אוכל להרשות לעצמי את זה" לספת היוקרה הידועה לשמצה של RH; או אולי היום זה סוף סוף היום הזה, ואתה מוכן להפגיז על משהו ממותג רהיטי יוקרה כדי לגרום לפנטזיה הזו להתעורר לחיים.

אז… לפני שאתה קונה מה התקציב שלך?

דבר נהדר בריהוט לבית הוא שיש מגוון רחב של מחירים שיתאימו לכל תקציב. תמיד ניתן למצוא מבצעים נהדרים על ספות וכיסאות שבטוח ישמחו כמעט כל אחד במחיר אטרקטיבי, בדקו מחירים מתוך קטלוג ספות יוקרה באתר דיבאני סנטר. מצד שני, אם יש לך תקציב גדול יותר ואתה רוצה משהו ממש יוקרתי, ישנן גם אפשרויות ריהוט יוקרתי שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

איזה סגנונות ריהוט אתה רוצה?

חשוב לקחת בחשבון את הסגנון של הבית שלך לפני שאתה קונה רהיט כלשהו. אם יש לך חלל מסורתי יותר, אז המבחר שלנו יציע את מה שאתה צריך. אבל אם לבית שלך יש אווירה אקלקטית, קיימים גם שפע פריטים מודרניים ועכשוויים, כמו גם כמה פריטי וינטג' לתוספת אופי.

רהיטים אתה צריך?

הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו הוא כמה רהיטים אתה צריך. אולי אתה מחפש ספה, מושב אהבה וכיסא אוכל לרהט את הסלון שלך או סתם רוצה משהו קטן כמו שולחן קצה.

אולי כדאי גם לרהט כמה חדרים ברהיטים. לדוגמה, אולי כדאי לקנות שולחן אוכל וכיסאות וכן כמה ספות וכורסאות לסלון דרך הלינק https://divanicenter.co.il/quality-couches למשל. הקפד לעשות אסטרטגיה ולתכנן את צרכי הרהיטים שלך לפני שאתה קונה משהו כדי שתוכל להפיק את המרב עבור הכסף שלך.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email