אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך מעצבים זר בלונים?

יש מגוון רחב של עיצוב וחומרים שבהם אתה יכול להשתמש כדי ליצור את זר הבלונים שלך. אתה יכול גם להשתמש בבלונים בצבעים, צורות וגדלים שונים. עיצוב זר בלונים אינו קל כמו שזה נראה. זה דורש הרבה תכנון והתחשבות.

עשו זאת בעצמכם

על מנת לעצב את זר הבלונים המושלם, עליכם לוודא שיש בידכם את הבלונים והציוד הנכונים. אתה גם צריך לחשוב על גודל האירוע שלך, האם הוא יהיה בחוץ או לא, וכמה אנשים ישתתפו בו.

אתה יכול להשתמש בכל סוג של בלונים בזר שלך – כולם אפשרויות נהדרות אם יש לך זמן וסבלנות לעשות עיצוב משלך.

זר בלונים הוא דרך מצוינת להראות את ההערכה שלך למישהו מיוחד. הם גם דרך קלה ומהנה לקשט חדר או לתת מתנה. עיצוב זר בלונים יכול להיות מסובך. מאמר זה יספק לך כמה עצות מועילות כדי למנוע טעויות ולוודא שהזר שלך מושלם. לקריאה אודות עיצוב בלונים עם לד באתר וואו בלונים

טיפים

להלן כמה טיפים וטריקים שאולי תרצו לעקוב אחריהם בעת עיצוב זר הבלונים שלכם:

– השתמש במגוון צבעים כדי להפוך את הזר למעניין יותר. ניתן להשתמש גם בצבעים משלימים למראה הרמוני יותר.

– הימנע משימוש ביותר מדי בלונים באותו צבע או צורה. זה ייצור אפקט לא מושך על העיצוב הכללי של הזר שלך.

– קחו בחשבון גם את גודל הבלונים שלכם בעת יצירת עיצובים עבורם. חשוב שהם לא יהיו גדולים או קטנים מדי כדי שלא ייראו יוצאי פרופורציה אחד עם השני או עם שאר האלמנטים העיצוביים שלכם.

– ודא שיש לך מספיק הליום כדי למלא את כל הבלונים שלך גם לפני תחילת תהליך העיצוב, במיוחד אם אתה מתכנן להשתמש בגדולים. מידע נוסף בנושא עיצוב בלונים באתר https://wow-balloon.co.il/the-most-colorful-work-designing-balloons-for-events/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email