אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רפואה סינית לטיפול בכאב

רפואה סינית היא מערכת של רפואה מסורתית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות. הוא משמש בעיקר לטיפול בכאב ודלקת.

בעולם המודרני, טיפול בכאב הוא נושא רציני. ישנן מספר צורות של טיפול בכאב כולל פיזיותרפיה, תרופות, ניתוחים ודיקור. רפואה סינית היא אחת הצורות הפופולריות ביותר של טיפול בכאב בתחום זה. זה יכול לעזור בהפחתת רמות הכאב על ידי הקלה על עוויתות והרפיית שרירים.

הרפואה הסינית משמשת כבר שנים רבות לטיפול בסוגים שונים של כאב. זה גם נפוץ בטיפול בסרטן ובמחלות אחרות. בשנים האחרונות היא הפכה לחלופה פופולרית לטיפול בכאב. הוא משמש גם רופאים ומטופלים לטיפול במצבים בריאותיים שונים לרבות אלרגיות ומחלות כגון סוכרת, דלקות פרקים, מחלות לב ועוד.

למה משתמשים ברפואה סינית לטיפול בכאב?

הרפואה הסינית היא למעשה רפואה מסורתית ומהווה מקור עשיר מאוד ליתרונות בריאותיים. הרפואה הסינית משמשת כבר אלפי שנים לטיפול במחלות שונות כמו דלקת פרקים, אסטמה, סרטן, סוכרת ועוד רבות אחרות. עם זאת, ישנן עדיין כמה בעיות שצריכות להיפתר לפני שניתן להשתמש בה כטיפול בכאב.

הרפואה הסינית היא חלופה פופולרית מאוד לטיפול רפואי מסורתי. זה הוכח כיעיל עבור מצבים רבים ושונים, והוא עדיין בשימוש על ידי מיליוני אנשים בעולם כיום.

הרפואה הסינית שימשה כטיפול לטיפול בכאב במשך מאות שנים. בעבר, כמה מהטיפולים המפורסמים ביותר לטיפול בכאב התבססו על הרפואה הסינית המסורתית (TCM). עם זאת, עם התפתחות המדע המודרני, נעשה יותר ויותר מחקר בעניין זה. חלק מטיפולי הכאב הללו הוכחו כיעילים לכאב כרוני ואקוטי.

הרפואה הסינית היא הטיפול הרפואי הנפוץ ביותר בעולם. ואחד הטיפולים היעילים ביותר. עם זאת, לכן היא גם מאוד פופולארית במדינות המערב. 

פרטים באתר: https://www.solvemypain.org.il/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email