אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שולחן ביליארד

שולחן הביליארד, המכונה גם שולחן סנוקר, הוא שולחן משחק עם כיסים בבד המשמש לשמירה על הכדורים במשחק. זהו משחק פופולרי שקיים מאז המאה ה-17. הוא פופולרי לא רק בפאבים ובברים אלא גם בבתים פרטיים. שולחן ביליארד מורכב מבד מתומן או מלבני המתוח על מסגרת עץ או מתכת עם כיסים חתוכים לתוכו בזווית ישרה זה לזה. הבד מהודק למסגרת על ידי ברגים קטנים הנקראים נעצים. הבד עשוי בדרך כלל מלבד צמר ומתוח היטב על מסגרות עץ או מתכת, העשויות בדרך כלל מעץ, אם כי חלקן עשויות מפלדה או אלומיניום במקום עץ. הגודל והצורה משתנים בהתאם לווריאציות אזוריות; לשולחנות בסגנון אמריקאי יש בדרך כלל כיסים בצורת יהלום, בעוד לשולחנות בסגנון אירופאי יש כיסים עגולים כמו אלה שנמצאים בשולחנות סנוקר. 

איך משחקים ביליארד?

המשחק משוחק על ידי חבטת כדור הלבן ביד אחת ושימוש במקל להכות כדור אחד או יותר ובכך להכריח אותם לכיס אחד או יותר. שולחן ביליארד הוא משחק עם שולחן ביליארד, ביליארד כיס, שיחק עבור כסף עם כדורים מכוסים על משטח המשחק המכוסה בד (שולחן) בו המטרה היא להטביע את כל הכדורים על ידי עצירתם בכיסים ייעודיים. שחקנים צוברים נקודות על ידי הטבעת כדורים בצד היריב של השולחן ומקבלים נקודות נוספות אם הזריקות השקועות הללו נעשו במהלך נקודה נתונה. מטרת הפול היא להבקיע יותר מיריבך בתוך מספר קבוע של סיבובים, בדרך כלל חמישה עשר. נקודות , כדי לנצח משחק. ביליארד, אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר שבו שני שחקנים מכים בכדורים לסירוגין עם צלמיות מעל שולחן ביליארד מכוסה בד. המטרה היא להבקיע יותר מהיריב על ידי שליחת כדורים לכיסים בצד השני של השולחן בתוך מספר קבוע של סיבובים, בדרך כלל חמישה עשר.

הדבר החשוב ביותר בכל הקשור לקניית שולחן ביליארד הוא איך הוא נראה בבית שלך. אם אתם מחפשים עיצוב מודרני ומסוגנן, אז כדאי לכם ללכת על אחד השולחנות ברשימה שלנו.

קנו עכשיו >>>

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email