שירותי נוטריוןייפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי שמסמיך אדם לפעול בשמו של אדם אחר. זהו מסמך כתוב שנותן לאדם סמכות לקבל החלטות בשם אדם אחר, כגון קבלת החלטות רפואיות או החלטה היכן האדם האחר צריך לגור.

ניתן להשתמש בייפוי כוח מתמשך במגוון מצבים, כגון כאשר מישהו אינו מסוגל לקבל החלטות בעצמו עקב אי כושר נפשי או מוגבלות פיזית.

בעבר, אנשים היו משתמשים בצוואה ובקרן נאמנות כדי למנות מישהו עם ייפוי כוח. עם זאת, תהליך זה לא היה נוח עבורם. כיום קיימות אפשרויות רבות למינוי בעל ייפוי כוח. למשל, מתמשך. 

ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם שאתה ממנה איתו לקבל החלטות בשמך במהלך אי הכושר עד שתחזור לכושר או תמות. סוג זה של כוח ידוע ככוח עמיד מכיוון שהוא נמשך מעבר לחייכם וניתן לבטל אותו בכל עת לפני כן.

ליצירת קשר עם משרד עורך דין >>>

איך יוצרים מסמך ואיך הוא משרת אותנו?

על המסמך להיות חתום הן על ידי הנותן והן על ידי המקבל אותו. הוא משמש לעתים קרובות עבור אנשים שאינם מסוגלים לקבל החלטות בעצמם, כגון אלה עם דמנציה או מחלת אלצהיימר.

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי שאתה יכול ליצור כדי לקבל החלטות בעצמך כאשר אתה לא יכול. זה נוצר בדרך כלל כאשר אדם הופך חסר יכולת ואינו מסוגל לקבל את ההחלטות שלו. ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המעניק לאדם אחר סמכות לפעול בשמך במצבים מסוימים, כמו קבלת החלטות רפואיות או ניהול הכספים שלך.

ברוב המקרים, ניתן ייפוי כוח מתמשך לאדם שאינו יכול לקבל החלטות בעצמו בגלל חוסר יכולת או קשיש. מסמך זה יכול לשמש כדרך לתכנן את עתידך ולהבטיח שאתה מקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור עצמך.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 רעיונות מקסימים לקירות מעוצבים
העיצוב של הבית הוא אתגר מרתק. הוא פותח בפני כל אחד אפשרויות רבות ומגוונות, ומאפשר לנו להביע את עצמנו...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019
אילו סוככים מעניקים הצללה מושלמת לגינה
אנשים רבים משקיעים משאבים עצומים בגינה שלהם מכיוון שהם מבינים כי הגינה הינה חיונית לחייהם והיא בעלת...
קרא עוד »
יול 09, 2018
עבודות אינסטלציה בגובה – לא תמיד זה מסתיים בתוך הבית
כולנו מכירים את המצב שבו נוצרה סתימה בשירותים או באמבטיה למשל, ויש צורך להזמין אינסטלטור היות ואתם לא...
קרא עוד »
אוג 30, 2019