אוברנייט – הכול על המותג

חיתול למבוגרים הוא סוג של מוצר בריחת שתן הנלבש על ידי אנשים עם מצב רפואי כמו הרטבת לילה או בריחת צואה.

אנשים רבים משתמשים בחיתולים למבוגרים כדי לעזור עם בריחת שתן ובעיות שליטה בשלפוחית השתן, בעוד שאחרים משתמשים בהם כדי לעזור עם עצירות או יציאות. יש אנשים שמשתמשים בהם גם כחלק מאורח החיים המיני שלהם.

מוצרי החתלה למבוגרים היא בחירה אישית, אבל זה לא אומר שאנשים צריכים להתבייש בשימוש שלהם בחיתולים. חשוב להבין שחיתולים למבוגרים משמשים מסיבות רבות ולמרות שהם עשויים להיות מביכים, הם לא סימן לבושה.

מה ההבדל בין חיתול למבוגרים לחיתול לתינוק? 

ישנם כמה הבדלים עיקריים בחומרים המשמשים, אבל הכי חשוב, חיתול למבוגרים נועד ללבוש לתקופה ארוכה יותר. מותג כמו אוברנייט מיועד למבוגרים בלבד. 

בעוד שרבים מוצאים את הרעיון של שימוש בחיתול למבוגרים מביך ומביש, חשוב לדעת שישנם סוגים רבים ושונים של חיתולים למבוגרים הזמינים היום בשוק, כולל חד פעמיים ורב פעמיים.

אז מה זה חיתולי אוברנייט?

Overnight הוא מותג המספק חיתולים למבוגרים ללבישה ללילה ולטווח ארוך. אוברנייט חיתולים למבוגרים משמשים את מי שלא יכול או רוצה להשתמש בשירותים. הם משמשים גם אנשים הסובלים מבעיות בריחת שתן ודורשים בגד תחתון שניתן להחליף בתדירות גבוהה יותר.

החברה נוסדה ב-2013 על ידי שני חברים בקולג', שנמאס להם לקנות חיתולים יקרים וחד פעמיים בחנות. הם רצו למצוא פתרון לבעיה הזו ולשווק מותג משלהם של תחתונים ידידותיים לסביבה הניתנים לשימוש חוזר.

לסיכום, חיתולים למבוגרים לא היו פופולריים עד המאה ה-20, אז החלו הרופאים לרשום אותם לחולים עם בעיות בשליטה בשלפוחית השתן או במעיים. מידע נוסף באתר https://www.linepharm.co.il/

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון דלתות במהירות ובמקצועיות
תעשיית תיקון הדלתות היא עסק משגשג עם הרבה מקום לצמיחה. עם זאת, התעשייה תלויה במידה רבה בעבודת כפיים....
קרא עוד »
אפר 02, 2023
בקבוק ספורט ממותג לעסק שלכם
שילוב של מוצרים ממותגים בעסק זוהי דרך מצוינת להביא לכדי שיפור במצב הלקוחות. בעזרת מוצרים מעין אלה...
קרא עוד »
נוב 26, 2017
אילו איזורים היסטוריים יש לעכו להציע לכם
עכו ידועה במסורת העתיקה המיוחדת שלה. מדובר על עיר שעברה תחת לא מעט שליטים, אשר השאירו בה את חותמם. ניתן...
קרא עוד »
מרץ 05, 2019