אוברנייט – הכול על המותג

חיתול למבוגרים הוא סוג של מוצר בריחת שתן הנלבש על ידי אנשים עם מצב רפואי כמו הרטבת לילה או בריחת צואה.

אנשים רבים משתמשים בחיתולים למבוגרים כדי לעזור עם בריחת שתן ובעיות שליטה בשלפוחית השתן, בעוד שאחרים משתמשים בהם כדי לעזור עם עצירות או יציאות. יש אנשים שמשתמשים בהם גם כחלק מאורח החיים המיני שלהם.

מוצרי החתלה למבוגרים היא בחירה אישית, אבל זה לא אומר שאנשים צריכים להתבייש בשימוש שלהם בחיתולים. חשוב להבין שחיתולים למבוגרים משמשים מסיבות רבות ולמרות שהם עשויים להיות מביכים, הם לא סימן לבושה.

מה ההבדל בין חיתול למבוגרים לחיתול לתינוק? 

ישנם כמה הבדלים עיקריים בחומרים המשמשים, אבל הכי חשוב, חיתול למבוגרים נועד ללבוש לתקופה ארוכה יותר. מותג כמו אוברנייט מיועד למבוגרים בלבד. 

בעוד שרבים מוצאים את הרעיון של שימוש בחיתול למבוגרים מביך ומביש, חשוב לדעת שישנם סוגים רבים ושונים של חיתולים למבוגרים הזמינים היום בשוק, כולל חד פעמיים ורב פעמיים.

אז מה זה חיתולי אוברנייט?

Overnight הוא מותג המספק חיתולים למבוגרים ללבישה ללילה ולטווח ארוך. אוברנייט חיתולים למבוגרים משמשים את מי שלא יכול או רוצה להשתמש בשירותים. הם משמשים גם אנשים הסובלים מבעיות בריחת שתן ודורשים בגד תחתון שניתן להחליף בתדירות גבוהה יותר.

החברה נוסדה ב-2013 על ידי שני חברים בקולג', שנמאס להם לקנות חיתולים יקרים וחד פעמיים בחנות. הם רצו למצוא פתרון לבעיה הזו ולשווק מותג משלהם של תחתונים ידידותיים לסביבה הניתנים לשימוש חוזר.

לסיכום, חיתולים למבוגרים לא היו פופולריים עד המאה ה-20, אז החלו הרופאים לרשום אותם לחולים עם בעיות בשליטה בשלפוחית השתן או במעיים. מידע נוסף באתר https://www.linepharm.co.il/

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם הסימפטומים של ציפורן חודרנית?
ציפורן חודרנית היא מצב בו הציפורן גדלה ומתפתלת מתחת לעור. זהו מצב כואב שעלול לגרום לדימום, זיהום...
קרא עוד »
נוב 12, 2022
שירותי ניקוי חלונות – מתי תצטרכו אותם?
מכירים את הבניינים רבי הקומות? את בתי המלון המתנשאים לגובה של עשרות קומות? את בנייני המשרדים הגבוהים...
קרא עוד »
מאי 24, 2019
שמונת הטיפים לטיפול ראוי במזרון שלכם
המזרון שלכם משפיע מאוד על התפקוד הכללי שלכם, מידת העייפות המצטברת ועל מצב הגב שלכם. שינה על מזרן לא...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017