אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דשא סינטטי לחיות מחמד – למה זה כדאי?

דשא סינטטי לחיות מחמד הוא חלופה מצוינת לדשא טבעי, מפני שהוא קל לניקוי ולתחזוקה, נראה בדיוק כמו הדבר האמיתי, ואין בו אף אחד מהכימיקלים המזיקים שנמצאים ברוב הדשא המלאכותי.

דשא סינטטי הוא דרך מצוינת לשמור על חיות המחמד שלך מאושרות ובריאות. בעלי חיות מחמד תמיד מחפשים דרכים לספק לחיות המחמד שלהם את הטיפול הטוב ביותר שאפשר. זו הסיבה שאנשים רבים פונים לדשא סינטטי עבור חיות מחמד.

ממה עשוי דשא סינטטי

דשא מלאכותי עשוי לרוב מסיבי ניילון ופוליאתילן. לפעמים משלבים אותו במילוי גומי כך שהוא מרגיש כמו דשא טבעי. דשא מלאכותי יכול להיות מותקן על כל סוג של משטח, כולל בטון, לכלוך וחצץ.

אז למה כדאי לספק מרבץ כזה לכלב? 

דשא סינטטי הוא אלטרנטיבה מצוינת לדשא המסורתי הקיים בשוק. דשא סינטטי לחיות מחמד יכול להציע יתרונות רבים. זה הוכח כבחירה טובה עבור בעלי בתים שרוצים שחיות המחמד שלהם ייהנו מסביבה טבעית בזמן שהם בבית.

דשא סינטטי הוא אופציה מצוינת לבעלי חיות מחמד שרוצים לשמור על בית נקי ומסודר. זאת לא רק בחירה אטרקטיבית ואסתטית, אלא שהבחירה בו תספק יתרונות רבים לבעלי חיות מחמד. אחד הדברים הטובים ביותר בדשא סינטטי הוא שניתן להתקין אותו בכל אזור בבית, כולל מקומות שקשה להגיע אליהם כמו מדרגות או מתחת לרהיטים.

דשא מסוג זה גם אינו דורש תחזוקה רבה, מה שאומר שלעולם לא תצטרכו לדאוג שהכלב שלכם יהרוס לכם את הריצוף. דשא סינטטי הוא גם עמיד להפליא ולעולם לא יישחק כמו דשא טבעי עם הזמן.

לסיכום, דשא סינטטי הוא חלופה מצוינת לדשא טבעי. הוא עמיד, בעל תחזוקה מועטה וניתן להשתמש בו כל השנה. השימוש בדשא סינטטי כמצעים לחיות מחמד הפך פופולרי בשנים האחרונות. זה מספק נוחות וחום עבור חיות המחמד שלך בעונות הקרות ומהווה מרבץ נעים בחיי היום יום. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: http://www.deshedeshe.co.il/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email