שינוי דיירים – מה זה אומר ואיך עושים את זה?

החלום הגדול של כל בני זוג ומשפחה, הוא להגיע לנקודה בה הם יכולים לרכוש דירה משלהם. הם נאבקים שנים רבות בשביל להגיע לנקודה הזאת, חוסכים כל שקל על מנת שיווצר להם הון עצמי, ובסופו של דבר ניגשים לבנק לקחת משכנתא בשביל שיוכלו לשלם עבור דירת החלומות שלהם. 

הרבה פעמים הם מעדיפים לרכוש דירה חדשה מקבלן ולא לרכוש דירה משומשת, הן בגלל שמדובר בדירה חדשה, ללא בלאי, הן בגלל הפרויקט הייחודי בו נמצאת הדירה וכן מעצם העובדה שאם רוכשים דירה חדשה הערך שלה גבוה יותר ויום אחד כשירצו למכור אותה, יוכלו לייצר לעצמם רווח משמעותי יותר. 

דירות מקבלן הן דירות עם מפרט טכני מאוד ברור. כלומר, הקבלן מציע בפני הרוכשים מפרט בסיסי שמתייחס למרכיבים שונים בדירה. החל מהאופן המטבח בנוי, שירותים, חדרי שינה ועוד וכלה במערכות שאמורות להתפרס ולספק את כל המבנה. ישנם רוכשים שבוחרים להסתפק במפרט זה. לעומת זאת ישנם לקוחות שמעדיפים לבצע שינוי במפרט, זה בדיוק מה שקורה במצב של שינוי דיירים

מה זה שינוי דיירים ואיך נכון לבצע אותו

שינוי דיירים מתייחס למצב בו הרוכשים בוחרים לשנות את המפרט של הדירה שהם רוכשים מהקבלן, על פי הצרכים והטעם שלהם. לשם כך, הם צריכים לשכור משרד אדריכלים שמתמחה בכך (כמו האדריכלית בל אהרוני), והוא יעזור להם לבחור את המפרט הרלוונטי עבורם ולבצע את השינויים הנדרשים. 

חשוב לציין, במקרים רבים הקבלן יבצע את השינוי על פי דרישות הדייר, כמובן במחיר שונה מהמחיר המקורי של הדירה. מצד שני, זה גם אומר שהדירה תהיה הרבה יותר יפה, הרבה יותר מקורית ויצירתית ומתאימה לצרכים של הדיירים שיתגורר בה. 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל השירותים שאמריקן לייזר מציעה
אמריקן לייזר מציעה את כל סוגי הטיפולים המבוצעים בעזרת לייזר. מדובר על הרבה מאוד סוגים של טיפולים ועל...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019
דלתות פנים
בחירת דלתות פנים היא בחירה חשובה מאוד בכל תהליך של עיצוב או שיפוץ בית. לדלתות יש השפעה רבה על הנראות...
קרא עוד »
מאי 09, 2021
כך תעזרו לילדים שלכם להתמודד עם מצבים מורכבים
כל מי שיש לו ילדים יודע לומר שהוא מוכן לעשות הכול כדי שלילדים שלו יהיה טוב. כולנו רוצים לראות את...
קרא עוד »
פבר 28, 2023