קעקועי ילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קעקועי ילדים – לעשות לילד קעקוע בצורה נכונה

בזמן שהרבה מאוד מבוגרים בוחרים לקעקע את גופם בקעקועים מסוגים שונים, הרי שגם ילדים רוצים ליהנות מאפשרות זו. מאחר ולא ניתן לעשות קעקוע בכל גיל ובוודאי לא בגילאים צעירים, הרי שצריך למצוא תחליף ראוי וטוב שיכול לשרת אותם. 

לשמחתם של הילדים ולשמחתנו אפשר למצוא קעקועים המותאמים ספציפית עבורם. מדובר על קעקועי ילדים, קעקועים שמיועדים במיוחד עבורם. ההבדל בינם לבין קעקועים רגילים שאילו קעקועים שאפשר להסיר אותם בקלות רבה. אפשר למחוק אותם בקלות מהגוף ללא שום בעיה, הם לא משאירים שום סימן ולא גורמים לשום נזק. 

אנחנו יכולים גם למצוא מגוון רחב של דגמים ורעיונות עבור דגמים של קעקועי ילדים, דברים שהם בוודאי יאהבו ויוכלו להשתמש בהם לצרכים שונים. למשל, אנחנו יכולים למצוא קעקועים של גיבורי וגיבורות על, נסיכות ונסיכים, חיות, כלי רכב ועוד. מדובר על קעקועים שכל ילד וילדה ישמחו להתחדש בהם ולהציג אותם בפני חבריהם. 

מתי ניתן לילד שלנו אפשרות לעשות קעקוע ילדים?

בעיקרון, קעקועי ילדים יכולים לשרת אותם כל הזמן, אך ישנם מקרים מסוימים, ספציפיים בהם הילדים בוודאי ירצו להשתמש בהם. למשל, הם ירצו להשתמש בקעקועים אלו בעת אירועים מסוגים שונים, כגון מסיבות גן או כיתה, אירועים בבית הספר, פורים ועוד. 

צריך לומר, בשביל שהילדים שלנו יוכלו ליהנות מהקעקועים השונים, חשוב שאנחנו נדע לבחור עבורם את הסגנון והדוגמא הנכונה בכל חנות חרוזים בה נבחר לרכוש. אנחנו יכולים גם למצוא קטלוגים נרחבים ולרכוש מתוכם דוגמאות שונות, כך שהילד יוכל לקעקע את עצמו בכמה קעקועים בו זמנית. בסוף היום הוא יוכל להסיר אותם מהגוף שלנו ולא יישאר שום זכר שהיה עליו קעקוע או ציור מסוים. הדבר ייעשה בשטיפה פשוטה ומהירה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד