3 צעדים לתהליך גירושין נכון

תהליך גירושין

אם אתם שוקלים להתגרש ותוהים מהם הצעדים הראשונים בהליך סבוך זה, להלן, מתאר רחב המתאר את השתלשלות האירועים ברוב מקרי הגירושין. זכרו כי כל גירושין הם שונים, ולכן לצד השלבים הבאים יעלו בעיות הנוגעות לגירושין האישיים שלכם.

3 צעדים לתהליך גירושין נכון

  1. בחירת עורך דין

בחירת עורך הדין לענייני הגירושים שלכם הוא אחד הדברים הראשונים שיהיה עליכם לעשות. הליך עזרה למתגרש חייב שיתבצע יחד עם האנשים שמבינים בזה. עורכי דין לגירושין, יכולים לנתב את הדרך שלכם עד למתן הגט.

  1. ניסיון גישור

אחרי שבחרתם עורך דין שינהל את הליך הגירושין שלכם, אנחנו ממליצים לכם בכל דרך, לנסות את אופציית הגישור, זאת כמובן ההחלטה שלכם אך היא יכולה לפתור בעיות כבדות משקל בהמשך הדרך.

  1. חלוקת רכוש

גם אחרי שבחרתם סיוע משפטי למשפחה ואת כל אנשי המקצוע, שיקיפו אתכם בדרך לגירושין שלכם, חלוקת הרכוש היא משהו שיש לעשות אותו בתבונה ולנסות לסדר את ההליך הסבוך הזה כדי שכל צד יהיה מרוצה מחלוקת הרכוש.

הליך גירושין לא פשוט

הגירושין אמנם נפוצים בכל העולם, אך תהליך הגירושין משתנה בהתאם למצב הזוג. נישואים לטווח קצר ללא ילדים או רכוש, מביאים בדרך כלל לגירושין פחות מורכבים וארוכים יותר מאשר נישואים ארוכי טווח עם הסתבכויות משמעותיות ברכוש, חובות זוגיים וילדים קטינים.

בנוסף, זוגות שמתגרשים ועובדים יחד למשא ומתן על תנאי הגירושין (משמורת ילדים, מזונות ילדים, חלוקת רכוש, הקצאת חובות ותמיכת בני זוג) יחוו גירושין פחות יקרים ופחות מלחיצים מאשר זוגות שלא יכולים להסכים או לסרב לעבוד יחד. בכל הליך כזה, עורך דין מיומן המכיר את הנהלים ואת ההתמודדויות השונות, יועיל לכם מאוד..

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסה פרטית – לכל יעד שרק תרצו
הזמנה של טיסה פרטית אמנם נחשבת להרבה יותר יקרה ביחס לטיסה מסחרית רגילה, אך לצד זאת אתם גם מקבלים את...
קרא עוד »
אוג 19, 2021
ריסוק אבנים בכליות – באיזו שיטות זה מתבצע
אבנים בכליות הן מצב רפואי שכיח שיכול לגרום לכאבים חזקים ואי נוחות. הם מרבצים קטנים וקשים של מינרלים...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
תובנות פנימיות: היתרי בנייה ושינויים מפושטים
סקרנים לגבי הדברים החיוניים שצריך לדעת לפני שצוללים לעולם היתרי הבנייה והשינויים? כמומחה ותיק בתחום,...
קרא עוד »
מרץ 25, 2024