קניית פסנתר כנף
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

המלצות לפני קניית פסנתר כנף לבית

אם החלטתם לרכוש פסנתר לביתכם בכדי ללמד את הילדים שלכם נגינה על פסנתר או להנות בעצמכם מנגינה על פסנתר, מדובר ללא ספק בצעד מרגש מאוד. מכיוון שרכישת פסנתר היא השקעה כלכלית, חשוב מאוד שתרכשו פסנתר כנף בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. פסנתר כנף הוא כלי נגינה קלאסי ואצילי, אך מעבר לכך הוא משמש לא פעם כרהיט דקורטיבי ומרשים מאוד בכל בית. מכיוון שכאמור מדובר בהשקעה כלכלית משמעותית, כדאי שתקראו את הדברים הבאים בטרם אתם רוכשים פסנתר לביתכם.

כמה עולה הפסנתר?

טווח המחירים של פסנתרים כיום משתנה בהתאם לסוגי הפסנתר שתרכשו. ניתן למצוא כיום פסנתר עומד או פסנתר כנף (בדקו מחיר פסנתר כנף). חשוב מאוד להתוודע פחות או יותר למחיר של כל אחד מסוגי הפסנתרים הללו וזאת בכדי שלא ליפול בפח על רכישת פסנתר במחיר גבוה הרבה יותר מהמחיר הרלוונטי עבורו. כמובן שעלות הפסנתר תהיה בהתאם למצבו. פסנתר חדש יעלה יותר מפסנתר יד 2 וכן, פסנתר ישן יד 2 יעלה פחות מפסנתר חדש יותר יד 2. לא מעט אנשים תוהים האם כדאי להם לרכוש פסנתר חדש או פסנתר משומש. פסנתר חדש יוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות אם תטפלו בו בצורה נכונה, אך הוא יעלה לכם לא מעט. ניתן למצוא כיום לא מעט פסנתרים יד שניה במצב טוב מאוד ובמחיר נמוך הרבה יותר מהמחיר המוצע על פסנתרים חדשים. כמובן שאם רוכשים פסנתר יד שניה חשוב מאוד לבדוק היטב את הפסנתר שאתם עתידים לרכוש ולוודא כי מדובר בפסנתר תקין ואיכותי.

על מה חשוב לשים דגש בטרם רוכשים פסנתר?

מלבד הבחירה בפסנתר יד ראשונה או שניה וכן, מלבד המחיר, הפרמטרים האחרים שיש לשים עליהם דגש בטרם פונים אל חנות פסנתרים לשם רכישת פסנתר לבית הם: אורך הפסנתר, גודל הפסנתר, פסנתר כנף או פסנתר עומד וארץ הייצור של הפסנתר. חשוב לדעת שפסנתרים מגרמניה וצ'כיה נחשבים לפסנתרים איכותיים יותר שכן הם בנויים מחומרי גלם טובים יותר  והצליל המופק מהם וכן המגע של הקלידים הם הטובים ביותר שיש. כמובן שהמחיר על פסנתרים מעין אלה יהיה גבוה. חשוב מאוד לדעת שגם אם מצאתם פסנתר יד שניה שהגיע מצ'כיה או גרמניה, אי אפשר לסמוך על זה שמדובר בפסנתר איכותי באופן אוטומטי. גם פסנתר מעין זה חשוב לבדוק על ידי איש המקצוע הטוב ביותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד