גג נוזל – תבדקו אצל השכנים

גג נוזל - תבדקו אצל השכנים

המילה נוזל וגג, לא מתחברות לנו יחד, אך כשאומרים גג נוזל, מתכוונים לגג שחלק ממנו זולג לשכנים, כך שהדבר יכול להפריע בצורה רבה מאוד. אם הגג שלכם נוזל, איטום מהיר וחדש של הגג יהיה פתרון מצוין לתחילתו חורף בריא ללא נזקים מיותרים.

גג נוזל – תבדקו אצל השכנים |

אם הגג שלכם נוזל, אחד הדברים שיסייעו לו יהיה איטום מהיר חדש ומבוקר של הגג, כדי שלא יסבול מבעיות גג נוזל וחוסר האיטום לקראת החורף.

במידה ומפגעים אלה לא יטופלו בזמן בחורף, כאשר מי הגשמים יגיעו, הם יחלחלו לתוך הבית שלכם, ומדבר זה מרצה להימנע כמה שאפשר ולכן, כאשר הגג שלכם נוזל או נפרץ או נגלה, רצוי מאוד לאטמו, באופן המהיר ביותר.

מה לעשות כאשר הגג נוזל? |

במקרה שהגג שלכם אינו תקין ומפריע לשכנים ואף לבית שלכם עצמכם, ישנם מקרים רבים שהבעיה קשורה לאיטום הגג ולכן יש לבדוק את הגג בכל פעם שמסתיימת לה עונת הקיץ. כך בדיוק תתכוננו לחורף בצורה הטובה ביותר.

יש לנקות את הגג מאבק ולכלוך וכן לבדוק את המרזבים שאינם סתומים ואם אפשר, רצוי להזמין מומחה לאיטום גגות המבצע עבודות גובה, הוא יבדוק אם יש לאטום מחדש את הגג שלכם או שמה לבצע בו כמה תיקונים מסוימים לקראת החורף.

תחזוקת הגג ואיך לשמור עליו? |

גם במקרים בהם האיטום יהיה מוצלח מספיק, יש לתחזק את הגג ולנקותו מידי פעם בכמה פעולות מסוימות, בכדי לשמור על שכבת האיטום המגינה על הגג שלכם מפני חדירת מים. אם מדובר על איטום באמצעות זפת, כדאי יהיה לחדשו לפחות פעם בשנתיים.

יריעות הזפת הנמצאות בגג שלנו, אמורות להחזיק למשך 5 שנים לפחות. לכלוכים אחרים המגיעים למרזב מחוץ לגג יקשו מאוד על ניקוז יעיל ונכון של המים לתוכו במהלך החורף והמים יצרו שלוליות גדולות בגג הבית.

ולכן, איטום בגג צריך להיות חזק ביותר ואיכותי ביותר ושיעשה אותו בעל מקצוע אמין ואם אפשר – גם בזול, כדי לא לצאת עם נזק גדול לקראת החורף.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך בכלל לאלף את הכלב?
אין ספק שנוכחות של כלב מוסיפה הרבה חיים לבית, במיוחד אחרי שהוא נמצא איתנו הרבה זמן והוא כבר חלק...
קרא עוד »
מרץ 12, 2017
למה זר ורדים אדומים נחשב רומנטי
זר ורדים אדומים נחשב מאז ומעולם לאחת המתנות הרומנטיות ביותר שגבר יכול להעניק לאישה. מעבר לכך שמדובר...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
ארון הקודש בירידת הדורות
כל יהודי שומר מצוות יודע כי בבית הכנסת קיים לו ארון קודש, אשר נקרא בשם זה על ידי יהודי אשכנז ונקרא היכל...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018