ריהוט כפרי מול מודרני – מה כל אחד יעניק לכם?

ריהוט כפרי

לקראת ריהוט הבית הנכם עומדים ככל הנראה מול התלבטות – מהו סגנון הרהיטים אותם תבחרו? אילו רהיטים יוכלו לשמש אתכם בתקופה הקרובה? רוב הלקוחות פוגשים בשלב זה את שתי הקטגוריות המרכזיות והמובילות בתחום הריהוט – ריהוט כפרי אל מול ריהוט מודרני. מדובר על שתי קבוצות מרכזיות של סגנונות עיצוב אשר מציבות כל אחד מאתנו מול טווח רחב של אפשרויות בחירה.

מה כל סגנון ריהוט מעניק לנו?

הסגנון הכפרי –

ריהוט כפרי מאופיין בקווים מיוחדים וחמימים ודגש על רהיטים מעוצבים מעץ, כאלו שמשרים בחדר אווירה מזמינה ומשפחתית. ואכן, בתים שמעוצבים בסגנון כפרי נחשבים לבתים חמימים ומשפחתיים אשר בני הבית נהנים מאווירה מיוחדת ונעימה של יחד והווי.

יש לציין כי ריהוט כפרי אמנם חותר להשיג מראה עתיק – וינטאג'י, אבל אין זה אומר דבר באשר למידת העכשוויות של הרהיט. יש רהיטים שהמראה שלהם עתיק, אך הם עצמם עכשוויים וכוללים פטנטים מתקדמים ומוצרי פרזול מתקדמים מאוד.

הסגנון המודרני –

לעומת הסגנון הכפרי יש להציג את הרהיטים המודרניים. אלו נחשבים לקוטביים לרהיטים הכפריים. הללו מאופיינים בשילוב של מספר חומרי גלם זה לצד זה, תוך גיוון באלמנטים שונים. כמו כן מדובר לרוב על סגנון מינימליסטי אשר משדר קרירות ואף ריחוק. אמנם ניתן לומר כי הרהיטים המודרניים יוקרתיים ומשווים לבית את המראה הסולידי והמרוחק, אך לא בכל בית זה מתאים, מכיוון שככלות הכול אנחנו רוצים לגור ולחיות באווירה נעימה וזורמת, ולא בלובי יוקרתי או בתצוגת רהיטים מוקפדת.

השילוב המיוחד שלכם

למען האמת יש כיום מבחר עצום של פתרונות ושילובים מדהימים. מה שמאפשר לכל אחד לעצב את ביתו ולבחור את הרהיטים המתאימים לו לפי טעמו האישי. כך שאפשר לשלב נימה כפרית בתוך רהיטים מודרניים. מה שיוצר לכם את השלימות הרצויה לכם ואת העיצוב המוצלח והקולע בהתאם לרצונכם. כך אפשר להשיג את מראה הבית הרצוי ולהשיג את התוצאה המושמת עליה אתם חולמים.

חשוב להכיר את סגנונות הריהוט השונים, להתבונן באפשרויות ולהכיר את מגמות העיצוב – רק לאחר מכן לבחור את הרהיטים המתאימים לכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים להחלפת אינטרפוץ
ברזי אינטרפוץ הפכו כבר מזמן לחלק משגרת היומיום במקלחות בארץ, ולמעשה כל מי שמשדרג את מערכת המים במקלחת...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
חופשה משפחתית בדרום הארץ
העיר אילת הינה לדעתם של רבים אזור התיירות מספר אחת בארץ. מדי שנה המוני תיירים ותושבי חוץ באים לעיר...
קרא עוד »
מרץ 02, 2015
מאוורר תקרה לעיצוב כל בית
כיום יהיה ניתן למצוא מאוורר תקרה אשר יהיה אופציה מושלמת לשילוב בכל אחד מן הבתים שלכם. אין זה משנה מהו...
קרא עוד »
אוק 24, 2017