עוברים דירה? 5 טיפים למעבר קל ונעים

החלפת צילינדר

התהליך הזה של מעבר דירה הוא מצד אחד מאוד מבורך, אולם מצד שני יש לבצע אותו באופן יעיל כדי שהמעבר יהיה נעים לכולם. להלן כמה טיפים שיסייעו לעבור אל דירה חדשה, ולשמוח על כך, שניתנו לנו מחברת קלין פוליש.

בוחרים חברת הובלות טובה

אם רוצים כי יום המעבר יתנהל על מי מנוחות, הדבר הראשון שאליו יש לשאוף הוא בחירה של חברת הובלות טובה. חברה איכותית תצבע את האריזה הכי בטוחה כולל פירוק של פריטים גדולים, ותעביר את כל אחד מאלה אל יעדם בצורה שבה הם נקיים מכל שריטה. צריכה להיות בקיאות גדולה בכבישי הארץ, בקיאות בפירוק והרכבה ובאריזה נכונה של כל דבר ודבר.

עובדים לפי לוח זמנים מוגדר

כאשר עושים את המעבר בצורה מסודרת כך גם התהליך של העברת הדירה נעשה להרבה יותר פשוט ונעים. זה חשוב מאוד לבחור בתאריך מעבר שבו יש מספיק זמן כדי לסדר את כל הפריטים במקומם, וגם כדי לא לגלות כי עוד דברים יש לנקות או להעביר בצורה פחות נוחה. כדאי לרכז דברים ליום של העברה, ולרכז יום שבו עוברים על פני פרוצדורות של טרם העברה. ככל שמסדרים את הכל ברצף של אירועים נכון והגיוני, כך לא נתקלים בכל מיני מצבים מאוד בעיתיים.

מנקים לפני שמעבירים

היום של המעבר הוא כזה שבו הדירה צריכה להיות מוכנה לקבל את כל החפצים. טרם היום הזה מאוד מומלץ לעשות את כל מה שיותר בעייתי לאחר שכל החפצים והדיירים נמצאים במקום. לכן, טרם הכניסה אל הדירה כדאי מאוד לחשוב על הבאת חברה של ניקוי דירה לפני המעבר ואולי גם להוסיף אל אותה הפעולה של הניקיון צביעת הקירות של הבית וכמובן הדברה שיסייעו לדירה להיות נקייה, יפה ומוכנה לכניסה של הדיירים.

כותבים יעד על הקופסאות

המשימה של אריזת כל הפריטים שקיימים בבית אל קופסאות יכולה להיות ארוכה ודי מייאשת, אבל כאשר היא נעשית כראוי רק צריכים להעביר את כל אלה אל יעדם החדש, מבלי להתעכב עוד שעות ארוכות. סידור יפה של כל הפריטים בקופסא ורישום של היעד אליו הם צריכים להגיע תחסוך הרבה מאוד זמן ותכוון את כל הקופסאות אל החדרים הנכונים בזריזות בזמן מעבר הדירה.

לוקחים יום חופש

התקופה שבה עוברים דירה היא מצבור של הרבה מאוד התעסקויות מלבד יום ההעברה עצמו. מדובר בהמוני שיחות ופגישות עם כל מיני ספקים של שירות כשאר השיא של כל הדבר הזה מתקדם אל עבר היום של המעבר עצמו. כדי שהיום הזה יהיה בעל מטען חיובי ככל האפשר זה חשוב מאוד לקחת יום שלם של חופש שבו אולי רותמים את הילדים לעבודה, ואם הם קטנים אזי מוצאים קרוב משפחה או חבר שיכול להיות איתם עד אשר יסתדר כל הבלגן.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת קריוקי בייתית
מערכת קריוקי ביתית היא מכשיר המאפשר לאנשים לשיר יחד עם המוזיקה מהטלוויזיה, הרדיו או שירות הסטרימינג...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
היכן ניתן למצוא חדר לפי שעה בצפון?
חדרים לפי שעה ניתן למצוא בכל מקום שאליו תגיעו, בעיקר אם אתם נמצאים באזור הצפון, ששם, אחד מההכנסות...
קרא עוד »
פבר 05, 2020
תיאטרון רחוב – הקסם במיטבו
לתיאטרון רחוב, שזו למעשה צורה דינמית של אמנות מיצג, יש היסטוריה ארוכה ועשירה השובה את לב הקהל במרחבים...
קרא עוד »
אוג 29, 2023