שיר כניסה לבת מצווה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למה לבחור שיר כניסה לבת מצווה אם אפשר לשיר אותו לבד?

רוב הילדות אשר עורכות בת מצווה נהנות מאוד מן האירוע ואין להתפלא על כך. העובדה כי הן במרכז האירוע כי כל המשפחה והחברים באו לחגוג עמן היא רבת משמעות והיא משפיעה מאוד על חייהן של הבנות. על כן זה אך טבעי כי כל בת אשר הגיעה לגיל בת מצווה רוצה להשוויץ בכישרון שלה. אין עוד מאורע שבו אור הזרקורים יהיה עליה וזה כל כך הגיוני שהיא תרצה לציין את המאורע הזה בצורה מיוחדת. כאן המקום לציין כי אחד הדברים היפים ביותר שכל בחורה יכולה לעשות זה לבחור שיר כניסה לבת מצווה שלה ולשיר אותו לבד. שירה היא דבר יפהפייה והעובדה כי כלת השמחה תבצע שיר מיוחד אשר נכתב במיוחד לאירוע או של זמר או זמרת אחרים היא בעלת ערך עצום שאי אפשר להתעלם ממנו.

שיר כניסה לבת מצווה

האם ההקלטה של שיר היא יקרה?

עד עתה דיברנו על הילדה שחוגגת בת מצווה ועד כמה בחירת השיר היא אופציה נהדרת בשבילה. אך אנחנו חייבים לזכור כי יש לחשוב על ההורים ובעיקר על ההוצאה הכספית שלהם. עלינו לזכור כי בת מצווה היא לא דבר זול וכי יש הוצאות רבות כמו תשלום למקום האירוע, תשלום על האוכל, תשלום לאטרקציות, לבגדים של המשפחה ועוד ועוד הוצאות. אך כאן המקום לציין כי בכל הקשור להקלטה של השיר אתם יכולים להיות רגועים. ההוצאה על הקלטת שיר היא מאוד נמוכה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה לאור העלויות הנמוכות מאוד של הקלטת שיר באולפן הקלטות.

נסו לקבל המלצות על האולפן לפני שאתם בוחרים בו

אך בכדי להבטיח כי האולפן יאפשר לבת שלכם להקליט את השיר האיכותי ביותר אתם צריכים להבטיח כי תבחרו את האולפן הטוב ביותר. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לנסות ולקבל המלצות על האולפן לפני שאתם בוחרים בו וזאת בכדי להבטיח כי תבחרו את האולפן האיכותי ביותר והטוב ביותר שיש וכך תעניקו לבת שלכם את החוויה המושלמת.

Share this post

גלילה לראש העמוד