טרקטורונים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למה אני מת על טרקטורונים

אנשים רבים שואלים אותי מה כל כך מושך אותי בטרקטורונים? יש כאלה שאומרים לי שזה ממש מסוכן, ויש כאלה שאומרים לי שהם לא מבינים מה כל כך מיוחד בנסיעה בטרקטורון. אין דבר שמהנה יותר מבחינתי מאשר לצאת עם החברים הטובים שלי לנסיעה של שבת בצהריים עם הטרקטורונים. אני יכול להגיד בצורה חד משמעית כי זה גורם לי לשכוח את כל הצרות של היומיום, ולהתמסר במשך כמה שעות לשטח ולכלי העוצמתי הזה. זה ללא ספק גורם לי לצבור כוחות לקראת ההמשך, ומביא אותי להיות הרבה יותר חד ומוכן לקראת הדברים שעלולים לבוא בהמשך.

לגבי הסכנה בנסיעה על טרקטורון, לדעתי היא זהה לסכנה שקיימת כמעט בכל כלי רכב. טרקטורון מיועד לנסיעת שטח טרקטורוניםפרועה, זה לא סוד. אך אם יודעים כיצד לעשות את הנסיעה בצורה חכמה ונכונה, ולתכנן מבעוד מועד את המסלול בצורה קפדנית ותוך מתן תשומת לב לכל הדברים החשובים זה ממש לא מסוכן. אני יכול לספר לכם על עשרות חברים טובים שלי שנוסעים איתי ביחד כמעט בכל יום על הטרקטורונים שלנו, וכמעט ואף פעם לא נתקלתי בסכנה או בפציעה שאפשר היה להגיד שנגרמה כתוצאה מהשימוש בטרקטורון. לכן אם מתמגנים נכון, ויודעים בדיוק כיצד לרכב את הטרקטורון, לא רק שלא מדובר בכלי מסוכן אלא בכלי מאוד בטוח שמבטיח לכל מי שמשתמש בו הנאה צרופה.

לסיום אני יכול להגיד, לכל מי שחובב אדרנלין ומחפש דרך טובה לפרוק אותו טרקטורון זה בהחלט הכלי הטוב ביותר עבורו. אני רואה חברים טובים שלי שמוציאים את כל האגרסיות שלהם (בגבול הטעם הטוב כמובן) על ידי נסיעה בטרקטורון שרכשו באתר www.zoomatv.co.il וכאשר הם מגיעים לבית לאחר הרכיבה הם אנשים אחרים לחלוטין. אז למה אתם מחכים? אני ממליץ לכם בחום לרכוש טרקטורון ולהתחיל להתמכר לאחד מהכלים העוצמתיים והמהנים ביותר שקיימים כיום לדעתי. בנוסף לכל מי שיש רישיון לרכב, הנסיעה על הטרקטורון לא תהיה זרה בכלל, בשונה מכלים אחרים שנדרשת אליהם תקופת הסתגלות ולמידה קפדנית.

Share this post

גלילה לראש העמוד