טיולים בירושלים – לגלות את ארץ הקודש

טיולים בירושלים

מי מאיתנו לא אוהב מפעם לפעם ״לארוז״ את המשפחה ולעלות לירושלים לטעון את המצברים באחת הערעם המיוחדות והעוצמתיות בעולם, הלא היא עיר הקודש. רבים יגידו כי מעבר ל״אוויר הרים צלול כיין״, יש משהו קוסמי באוויר של ירושלים שאפשר להרגיש עוד בעלייה לשער הגיא, משהו טהור שאפשר להרגיש רק בירושלים. אולי זו הקדושה של העיר עבור העם היהודי והיא זו שנותנת לנו את התחושה הזו, או אולי זה כל מה שהעיר הזו עברה מקום המדינה ועד היום נותנים לנו את התחושה שירושלים יש רק אחת. אנחנו ב"ירושלמית" ניתן לכם להיות שותפים לתחושה הזו שאנו עדים לה יום יום במהלך כל סיור שאנו מעבירים בעיר הבירה ירושלים, ויסכימו איתנו אלפי האנשים שכבר עברו את אחד הסיורים שאנו ב"ירושלמית" מציעים, שאת התחושה הזו של טיול בירושלים אי אפשר להחליף בשום תחושה אחרת.

הגיוון של העיר

ירושלים מציעה מגוון רב אתרים וכתוצאה מכך כל אחד יכול להרכיב לעצמו ולקבוצה שלו את הסיור האולטימטיבי עבורם. חלק מהעובדה שירושלים היא עיר כל כך מגוונת, בין אם במרקם האוכלוסייה ובין אם באתרים אותם היא מציעה למבקרים בה, אתרים רבים שחלקם מדברים על מורשת קרב, חלקם מדברים על היסטוריה של עם ישראל, בעוד אחרים מדברים בכלל על קולינריה או ספורט, כך שבאמת כל אחד יכול למצוא את עצמו עם נושא סיור שיעניין אותו.

הסיורים בעיר יכולים לקחת אתכם בין סמטאות העיר העתיקה והשווקים שם תוכלו לחוות את האנשים והתרבויות השונות שיש לעיר להציע או סיורים אחרים שיקחו אתכם בין מנהרות הכותל, רחבת הכותל ועיר דוד אשר משלבות רוחניות עם היסטוריה של עם ישראל או סיורים בשוק מחנה יהודה המוכר אשר שם תלכו בין הסמטאות והדוכנים ותזכו לאחד הסיורים הקולינריים המעניינים ביותר בארץ, בין מסעדות ובתי קפה מוכרים של שפים מכובדים ועד דוכני אוכל רחוב שיגרמו לכם לרצות לחזור לרחובות השוק.

למי מתאימים הסיורים?

סיור בירושלים מתאים לכל אחד ואחת מאיתנו שכן כפי שציינו תודות לרב גוניות של העיר היא מציעה סיור במגוון נושאים מעניינים כך שכל אחד יכול למצוא את הסיור שיעניין אותו. הסיורים מתאימים למשפחות וקבוצות קטנות אשר רוצים לקבל הדרכה מעמיקה על אחד מפאנים הרבים שהעיר מציעה לנו אך ישנם גם כמובן סיורים לקבוצות גדולות כך שגם ימי גיבוש וימי חברה יכולים להתבצע בסיורים ברחובות הקסומים של העיר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי כדורסל עם ערך מוסף
משחקי כדורסל נחשבים כספורט תחרותי ואתגרי, ממש כמו כל משחק ספורטיבי אחר. במשחק הכדורסל ישנן שתי קבוצות...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
קלנועית – לא רק למבוגרים
מי שמסתובב באזורים מסוימים בארץ, בעיקר במקומות כמו גבעתיים או במושבים, יוכל לראות מצוין את כמות...
קרא עוד »
פבר 09, 2020
הובלות דירה במרכז
בימים כתיקונם אנו גרים לנו בשלווה בביתנו הקט, יוצאים כל בוקר לעבודה וחוזרים בערב רק על מנת לאכול משהו,...
קרא עוד »
יול 11, 2018