נוטריון לאנגלית – מה הצורך?

נוטריון לאנגלית

זו תופעה נפוצה שישראלים שמעוניינים ללמוד בחו"ל זקוקים למסמכים לרישום. המסמכים הללו חייבים להיות מתורגמים לשפה הרשמית במדינה הנדרשת, אנגלית (בעיקר כי מתמקדים בלימודים בארצות הברית, אנגליה וכד'). אפשר לתרגם לבד אבל ההמלצה הגורפת היא להגיע אל מתרגם מקצועי. כמובן שהפתרון היא טוב הוא לשכור את שירותיו של עורך דין נוטריון לאנגלית שיבצע גם את פעולת האישור וגם את האימות והתרגום.

נוטריון לאנגלית

שירותיו של עורך דין נוטריון הוא שירות שכמעט כולם מסתייעים בו לא רק בישראל, אלא גם בעולם. ישנם לא מעט עולים ממדינות כמו בריטניה או ארה"ב הנזקיים למסמכים באנגלית לצורך תרגום ואישור על מנת שיוכלו לקחת חלק בתהליך הבירוקרטיה הישראלי, לפעולות אלו יש לשכור שירות של עורך דין נוטריון לאנגלית שיבצע את הפעולה ההפוכה עבור המסמך שהתושב הישראלי מגיש למדינה בחו"ל.

נוטריון, זה חשוב

מסמכים שנכתבים בשפה האנגלית נדרשים להצגה מול מוסדות בירוקרטיים שונים ויש צורך לאשר ולתרגם אותם בעברית, אבל אך ורק על ידי עורך דין המוסמך לעשות זאת, וזאת בהתאם למקור.

החותמת הנמצאת על המסמכים המאומתים והמתורגמים על ידי הנוטריון, היא אפוסטיל, החותמת של משרד החוץ. חלק מהמדינות החתומות על אמנת האג מסתפקות בחותמת זו ואימות נוטריון לאנגלית בלבד.

איך נזהה נוטריון לאנגלית?

נוטריון הוא לא משהו שכל עורך דין יכול להיות. על מנת שעורך דין יהפוך להיות גם נוטריון עליו לעבור הליך מסוים ומבחנים. עורך דין בעל וותק של מעל לעשר שנים בערית דין יהיה זכאי לגשת למבחני משרד המשפטים והלשכה, ובמידה ועבר את המבחנים הצלחה, יוכל לעסוק כנוטריון, לאשר, לאמת ולתרגם מסמכים משפטיים בהתאם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עלות מעלון – איך קובעים את עלות התקנת המעלון
כשאנחנו נדרשים לרכוש מתקן מסוים לבית, הרבה פעמים נקודת החישוב שלנו מתייחסת אך ורק לשאלה כמה עולה...
קרא עוד »
מאי 17, 2020
מיגון רכבים נגד ירי
מרבים לנסוע בכבישים מסוכנים? עושים את דרככם בין כפרים ערביים הידועים כאלימים? אכן, החיים בארצנו...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
בדק בית
אם אתם צריכים לעשות בדק בית לדירה חדשה מקבלן למשל, חברות לביצוע בדק בית, ביקורת מבנים, וכן איתור...
קרא עוד »
מאי 11, 2020