ריהוט משרדי

רבים מתלוננים על כאבי מפרקים התוקפים אותם באמצע החיים ללא יכולת להתמודד או להקל על הכאב. אמנם, קיימות כיום משחות מסוגים שונים אשר מקלות על כאבי מפרקים אולם הטיפול הוא טיפול סימפטומטי בלבד וניתן לאחר שכבר נגרמה הפגיעה.

בעידן בו מרבית העובדים בתרבות המערבית ישובים שעות ארוכות מול מחשב ומוצאים את עצמם מתמודדים עם מסך בוהק המצריך מאמץ מתמיד של הצוואר, חשוב להתאים את הריהוט המשרדי לצרכים השונים של כל עובד ועובד. ריהוט משרדי הוא בין הגורמים המשמעותיים והראשוניים ביותר המשפיעים על בריאותו של העובד המצוי במשרד רוב שעות היום.

מהו ריהוט משרדי איכותי?

כסא משרדי שאינו מעניק תמיכה ראויה לגב, כסא בגובה לא מתאים שאינו תומך בגב או במרפקים, מנח עכבר לא מתאים המאמץ את האצבעות ואת שרירי מפרקי הידיים, מאמץ של הכתפיים במטרה להרים את הידיים לגובה שולחן לא מתאים – כל אלו מעמיסים עד מאד על גופו של האדם ולמרות שלא מדובר בעבודה פיזית – הנזק האפשרי חמור לא פחות. 

ריהוט משרדי שאינו מותאם לגופו ולצרכיו של האדם או העובד יכול לגרום לדלקות חוזרות ונשנות ולכאבים לא נגמרים. במקרים רבים, הרופאים ימליצו על מנוחה ועל שימוש במשחות משככות כאבים אולם למרבה הצער מדובר רק בטיפול שטחי ביותר. מה גם שרבים מן העובדים כיום אינם יכולים להרשות לעצמם להימנע מחלוטין מעבודה ולכן מגיעים למשרד וממשיכים לתפקד תחת כאבים.

הלכה למעשה, הפתרון מצוי במניעה של הכאבים ובהיערכות מתאימה אליהם הכוללת התאמה של תנאי המשרד לצרכי העובד. אם העובד מצוי במצב זקוף רוב היום ומול מחשב – עליו להשתמש בריהוט משרדי התומך בגבו, בידיו, בכתפיו ובמרפקיו. אילו היה מדובר בשרירים מינוריים, אולי ניתן היה להקל ראש בגורמים אלו. אולם למרבה הצער, דלקות במפרקי הידיים ולא פחות גרוע מכך – נזק הנגרם לגב, הינם בגדר השפעות ארוכות טווח ורחבות היקף אשר יש בהן כדי לפגוע באופן משמעותי באורח החיים של האדם, באיכות חייו וביכולתו לתפקד באופן חופשי וללא הפרעות, ונזקים אלו קשה להשיב על תיקונם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אולמות אירועים במרכז: פרמטרים לבדיקה לפני בחירה
כשאתם בוחרים אולמות אירועים במרכז אתם יכולים ליהנות מבחירה מוצלחת הרבה יותר למטרותיכם אם תתאמו...
קרא עוד »
מאי 20, 2017
מדריך לעוברי דירה
מעבר דירה הוא אף פעם לא עניין פשוט. למעשה, המאורע ה- כמעט בלתי נמנע הזה, פוקד כל אחד ואחד מאיתנו לפחות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2015
מקרר אינטגרלי 120
המקרר האינטגרלי 120 הוא מקרר שתוכנן כך שיש לו את היעילות האנרגטית הטובה ביותר. זהו אחד המקררים...
קרא עוד »
יונ 28, 2022