קרוזים באירופה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קרוזים באירופה – מה הם כוללים?

אחת החופשות אשר הפכו פופולאריות בשנים האחרונות היא חופשה המשלבת שייט בספינת פאר כאשר חופשה מסוג זה מקנה לרבים את היכולת ליהנות ממים צלולים בגווני טורקיז אליהם מתעוררים בכל בוקר, יעדים נפלאים בהם עוגנים מיד יום ואליהם יוצאים לטייל, סיורים מודרכים ממדריך מקצוע,  ארוחות מפנקות חדרים מעולים ומרווחים ועוד.

אבל לאיזה יעדים אפשר להגיע בשייט באירופה ומה כולל שייט מסוג זה ? כל הפרטים בהמשך.

קרוזים באירופה

אם אתם רוצים לצאת אל חופשה מפנקת במיוחד, חשוב שתדעו כי באמצעות שייט באירופה אפשר ליהנות מחופשה בספינת פאר החולשת על כמה מהאזורים היפים בעולם.

שייט כזה כולל את כל הנופים הפסטורליים והעיירות הציוריות אשר נמצאות באירופה, תוך שניתן ליהנות משייט איטי ונעים ללא סערות או גלים וכזה שבכל יום כולל סיורים מאורגנים לאתרים המרכזים בארצות שונות באירופה כמו בווינה, דרום שוויץ, הולנד ועוד.

אחד היעדים בפופולאריים בשייט מסוג זה הוא נהר הריין כאשר את המסע מתחילים ממינכן ומשם חולשים בשייט על נהרו הריין בו אפשר לחזות בפסגות המהמהמות של דרום שוויץ, ליהנות ממסע אל אוסטריה, גרמניה, הולנד ושאר ארצות אירופאיות ולשוט על גבי  1,320 קילומטרים של נהר נפלא ומרהיב ביופיו.

השייט מקנה שלל סיורים מאורגנים שמתאימים למשפחות, לקבוצות ולכל מי שנמצא בספינה תוך שהוא כולל עגינה במגוון יעדים והנאה משלל אטרקציות נפלאות.

מה כוללת הספינה?

אם תהיתם לגבי הספינה והשירותים שיש בה: חשוב שתדעו כי מדובר במלון 5 כוכבים אשר צף בנעימות על פני המים. בספינה חדרים מרווחים,  מיזוג אויר, שירותים צמודים ומקלחת, וצוות עובדים בספינה שנחשב בדרך כלל מקצועי ואדיב מאד.

חברות המצעיות שייט מסוג זה מקנות אירוח על בסיס פנסיון מלא תוך קבלת שלל מופעי בידור, קונצרטים, אטרקציות ופעילויות המתאימות לשייט מסוג זה. בכך אפשר ליהנות מטיול מרהיב ומחופשה נפלאה למשפחות, זוגות צעירים, פנסיונרים קבוצות עובדים ועוד.

Share this post

גלילה לראש העמוד