איטום גגות לוויסות הטמפרטורה בבית

איטום גגות

בית הוא מקום שבו הטמפרטורה כל הזמן משתנה. אומנם זה מקום שנחשב בתור צל שאליו לא ממש חודרת שמש בצורה ישירה והוא מוקף קירות ותקרה שמגנים מפני הגשם של עונת החורף הקצר, אולם,  כשאר מבנה אינו מספק את האיטום הראוי עבור האנשים שגרים בו, הטמפרטורה של המקום תהיה מושפעת בצורה ישירה גם.

איטום נכון גם יוצר את הפעולה החשובה של הבידוד מפני הקור, וכאשר שומרים על תחזוקה טובה של הבית, מקבלים מקום נהדר לחיות בו מבלי הצורך להדליק כל הזמן את המזגן או להיות פחות או יותר שכבות של בגדים על הגוף.

ההשפעה של מבנה שאינו אטום כהלכה

מבנה שאין לו בכלל או שחלפה תקופה ארוכה מן העת האחרונה שבה הוא עבר כל סוג של פעולת איטום, הוא כזה אשר מועד לפורענות. תחזוקה של בית ו/או מבנה היא כזו אשר מצריכה הרבה מאוד סוגים של פעולות שהן בגדר של הכרח על מנת לשמור על שלום האנשים אשר נמצאים בתוכו, ובין כל יתר הפעולות הנדרשות זה חשוב מאוד לשים לב האם רואים סימנים של עובש בקירות של הבית? האם ישנה זליגה של מים ממש בקירות הפנימיים? האם התקרה מראה סימנים של רטיבות? כל אלה בצירוף של ריחות ברורים של טחב יכולים להעיד כי ישנה בעיה של איטום בבית, וכדי למנוע נזק נוסף זה חשוב מאוד לפנות אל גורם שמסייע להוריד את הלחות ולשמור על הבית מפני חלחול של מים אל תוככי הבניין.

איטום גגות

איך פותרים את בעיית הטמפרטורה

יש כאלה שיחשבו כי הם רק צריכים להגדיל את החום של המזגן, אולם שהייה בחלל שבו יש רטיבות בצורה קבועה יכולה להוביל אל חולי ולא רק אל הרס הדרגתי של הקירות והתקרה של הבניין. אולם, על מנת לשמור על בית נטול רטיבות ובעל אמצעי חימום שעובד כהלכה, זה חשוב מאוד לעבוד על יצירה של איטום שלא רק מונע מן המים להיכנס פנימה, אלא גם מאפשר לשמור בצורה מוצלחת על מבנה חמים ונעים לאורכו של החורף הקר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקרר ויטרינה: למה הוא טוב בדרך כלל?
מקררים הפכו מקופסאות קרח גדולות למכשירים קטנים שניתן למצוא בכל בית. בתחילת שנות ה-1900, מקררים היו...
קרא עוד »
ספט 18, 2022
כיצד מעצבים את חדר השינה והופכים אותו למקום נעים יותר?
חדר השינה שלנו חייב להיות מקום נעים ומעוצב. חדר השינה שלנו הוא סוג של 'מקדש' בו אנו צוברים את כל...
קרא עוד »
מרץ 09, 2017
קורס תפירה
אם אתה אוהב אופנה, אך מעבר לרמת עיצוב אופנה, אלא גם ברמה הפרקטית של יצירת הבגד באופן ממשי, הרי שקורס...
קרא עוד »
אוק 26, 2017