עורך דין פלילי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פותח דף חדש? פנה לעו"ד מומחה במחיקת רישום פלילי

רישום פלילי למי שהתנסה בנושא ידוע כסוג של כתם שיכול ללוות רבים מהאנשים, בין אם מדובר בחיילים, נערים, מבוגרים ואפילו אנשי ונשות קריירה אשר רוצים להמשיך הלאה בחייהם מבלי לגרור אחריהם את הרישום הפלילי שעלול להתגלות בנסיבות שונות.

ואכן גילוי של רישום מסוג זה אינו כזה שזמין לכל אדם, והוא יכול להתגלות רק במקרים של הגשת מועמדות לעבודה ממשלתית או במקרים של עבודות שדורשות סיווג בטוחני גבוהה.

עם זאת בלי קשר למקום עבודה וקיירה רישום פלילי הוא לא משהו שיש.

בכל הנוגע לרישום מסוג זה החדשות הטובות הן שכיום ניתן לפתוח דף חדש באמצעות עורך דין המומחה בפלילים. אבל כיצד עושים זאת? על התהליך בהמשך.

עורך דין פלילי

מחיקת רישום פלילי

למחוק רישום פלילי באופן עצמאי ללא עורך דין יכול להיות משימה לא קלה. כדי לעשות זאת יש להגיש בקשה לקצין המשטרה שעוברת משם ל הפרקליטות. לאחר מכן נבדקות העבודות כמו כמה זמן עבר מאז העבירה והרישום הפלילי, כמו גם שנים שעברו מאז חוק ההתיישנות ביחס לרישום.

שיקולים במחיקת תיק פלילי

אם אתם רוצים לדעת מהם השיקולים למחיקת רישום פלילי, חשוב שתבינו כי שיקולים אלה קשורים גם למהות העבירה, חומרתה ונסיבות אישיות של האדם שמבקש את המחיקה. במקרים כאלה חשוב להיעזר בעורך דין פילי אשר יוכל לסייע לכם למחוק את הרישום וזאת תוך שהוא מייצג אתכם מול הפרקליטות על מנת שהתיק ייסגר.

לאחר שהעניינים יוסדרו התיק הפלילי יעזור לססטוס של חוסר אשמה או שהתיק הפלילי ייסגר במידה ובקשתם מחיקה של תיק פלילי. במידה והתיק יעבור לסטטוס של חוסר אשמה, לא יוותר לאחריו רישום פלילי.

אז אם אתם באמת רוצים לפתוח דף חדש בחיים, להתקבל למשרה בכירה או להפטר מהכתם שמלווה אתכם – זה הזמן למצוא עורך דין טוב או משרד עורכי דין מעולה שיסייע לכם להפטר מהרישום הפלילי לעד.

Share this post

גלילה לראש העמוד