פעילות גיבוש לילדים

פעילות גיבוש לילדים

ההבנה כי חינוך הוא הרבה יותר מורכב מסתם לשבת בבית הספר וללמוד באופן מכני חלחלה גם אל מערכת החינוך וגם אל ההורים. יותר ויותר גורמים מבינים כי אם הם רוצים להכין את הילדים אל העולם המודרני, רווי האתגרים, אנחנו חייבים לספק לילדנו חינוך מקורי שיתפוס אותם ויעניין אותם ויגרום להם לחשוב מחוץ לקופסא. כחלק מכך רבים בוחרים לעשות פעילות גיבוש לילדים שתהיה שונה מההכתבה המסורתית או ממשחקים משעממים. רבים מבינים כי ככל שהם יאתגרו את הילדים יותר כך הילדים ייהנו יותר וזה כמובן מבטיח כי הם ילמדו יותר. גם בתי הספר מבינים זאת ואנו רואים יותר ויותר גורמי חינוך הנוקטים בגישה מודרנית לחינוך הילדים ומשקיעים משאבים רבים בכדי לצאת מהשבלונה המסורתית. ההבנה היא כי לא ניתן להסתפק בשיעורים פרונטליים ויש לעשות דבר מה שונה ומיוחד אשר ישאיר חותם על הילדים ויבטיח כי הם יחכימו ויסתקרנו יותר מהרגיל.

פעילות גיבוש לילדים

מהי פעילות O.D.T?

אחת הדרכים המקוריות ביותר לסקרן את הילדים היא באמצעות פעילות O.D.T. O.D.T היא פעילות גיבוש נהדרת לילדים כאשר ראשי התיבות שלה הם Out door training. מהשם אנחנו יכולים ללמוד כי פעילות ה- O.D.Tמתרחשת בחוץ. הפעילות כוללת משחקים מקוריים ביותר בעלי ערך מוסף אשר נועדו ללמד את הילדים חשיבה מחוץ לקופסא, שיתוף פעולה וחשיבה מקורית. לא רק לומדים המון מהמשחקים אלא הם גם מהנים ביותר ועל כן יתרונם עצום. הילדים לומדים במסגרת המחק מהו שיתוף פעולה, כיצד לעבוד בצוות, יכולות מנהיגות ומפתחים עוד שלל כישורים ההכרחיים להצלחה בעולמנו. בשעה אחת של O.D.T ניתן להגיע להישגים חינוכיים עצומים שלעולם לא היינו מצליחים להגיע בשיעורים רגילים בבית הספר.

שימו לב מי מעביר את הסדנאות

כאשר אנחנו מדברים על פעילות גיבוש לילדים ועל פעילות O.D.T אנחנו חייבים לשים לב מי מעביר את הסדנאות הללו. עלינו להיות בטוחים כי מעבירי הסדנאות קיבלו הכשרה מקיפה בהנחיית קבוצות וכי יש להם ידע מתאים הן תיאורטי והן מעשי בכדי להבטיח כי הסדנא תהיה אפקטיבית ויעילה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעליים
נעילת נעליים טובות, יכולה לעזור לכם להרגיש במיטבכם ולעזור לגופכם במניעת פציעות. בחירת נעליים מתאימות...
קרא עוד »
ינו 26, 2022
ביטול הנעילה של הכוח של צילום תמונות
בעולמנו הממוקד מבחינה ויזואלית, המשמעות של תמונות תדמית חורגת הרבה מעבר לאסתטיקה בלבד. הם כלים רבי...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
האלגנטיות הנצחית של חולצות מחויטות: ארון בגדים חיוני
כשזה מגיע לאופנה, מעטים הבגדים בעלי הקסם המתמשך והמשיכה הנצחית כמו חולצה מחויטת היטב. חולצות מחויטות...
קרא עוד »
יונ 24, 2023