קבורת כלב – כך תיפרדו מהחבר

קבורת כלב

לא פשוט להיפרד מבן משפחה, אשר שימש לעיתים כילד, לעיתים כאח קרוב וברוב המקרים פשוט היה חבר טוב וכתף תומכת. כל מי שגידל כלב, יודע עד כמה קשה יכול להיות רגע הפרידה. כל הזיכרונות והגעגועים עולים בבת אחת ומציפים את הלב. רוב האנשים מרגישים צורך להנציח את הזיכרון המיוחד שנשאר להם מהחבר על ארבע. קבורת כלב נחשבת לעניין פופולארי ונפוץ בקרב בעלי כלבים רבים, אשר מעוניינים שתמיד יהיה מקום שהם יוכלו לחזור אליו כדי להתייחד עם הזיכרונות והגעגועים שלהם. ישנם מקומות מיוחדים שניתן לקבור בהם את הכלב האהוב, להשקיע בהצבת מצבה מיוחדת וכדומה. זוהי דרך נפלאה להיפרד מהחבר הטוב שלכם, ולאחל לו דרך צלחה במקום שאליו הוא הגיע.

קבורת כלב

קבורת כלב או קרמטוריום – מה עדיף?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם לקבור את הכלב שלהם או לשרוף אותו בקרמטוריום. בדרך כלל, נוהגים להשקיע בקבר ומצבה, היות ומדובר על מנהג נפוץ, בדיוק כמו קבורה של כל בן משפחה אחר. מצד שני, קיימת בעייתיות מסוימת עם כל העניין של קבורת כלבים, היות ורוב הכלבים נקברים כאשר גופם מכיל לא מעט תרופות וחומרים כימיים שונים, שהם קיבלו בערוב ימיהם במטרה להקל על המכאובים שלהם. חומרים אלו עלולים להתפרק בתוך הגופה שלהם, להיספג בקרקע ובבורות המים באזור, ובכך להרעיל את הסביבה. כמו כן, רוב בתי הקברות לכלבים ממוקמים על שטחים חקלאיים, אשר עלולים להפשיר ביום מין הימים, דבר שיגרור בנייה של בניינים ושכונות מגורים על הקבר. מצד שני, מי שבוחר באופציה של קרמטוריום, מבטיח לעצמו הנצחה לכל החיים. לאחר תהליך השריפה, האפר של הכלב מועבר לכד אטום ומעוצב, אשר ינציח לנצח את הזיכרון של החיה האהובה. כמו כן, מדובר בפתרון ידידותי יותר לסביבה, היות והוא אינו מזהם ואינו מכיל כל סכנה.

לסיכום, לא פשוט להיפרד מהחבר שלכם שהולך על ארבע, זה שכבר לפני שנים נכנס עמוק ללב והפך לחלק מהותי מהמשפחה. אחת הדרכים הטובות ביותר להנציח אותו, היא באמצעות קבורה או לחילופין שריפה ושמירת האפר שלו בכד מיוחד.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות קטנות לעובדים ולעובדות – בכל תקציב!
הענקת מתנות קטנות לעובדים היא דרך מצוינת להראות הערכה על העבודה הקשה והמסירות שלהם. זה גם יכול לעזור...
קרא עוד »
פבר 06, 2023
זקוקים לעזרה בכתיבה אקדמית?
אם אתם סטודנטים אתם בוודאי מבינים את חשיבות כתיבת העבודות ואת משמעותן לציוני התואר. כדי להבטיח את...
קרא עוד »
יונ 29, 2021
טיול עצמאי לאקוודור – חוויה יוצאת דופן לאוהבי בעלי החיים
דרום אמריקה הינה בין היעדים האהובים ביותר על תיירים וטיילים, הנופים מדהימים, האנשים מרתקים, זוהי...
קרא עוד »
יונ 07, 2021