קבורת כלב – כך תיפרדו מהחבר

קבורת כלב

לא פשוט להיפרד מבן משפחה, אשר שימש לעיתים כילד, לעיתים כאח קרוב וברוב המקרים פשוט היה חבר טוב וכתף תומכת. כל מי שגידל כלב, יודע עד כמה קשה יכול להיות רגע הפרידה. כל הזיכרונות והגעגועים עולים בבת אחת ומציפים את הלב. רוב האנשים מרגישים צורך להנציח את הזיכרון המיוחד שנשאר להם מהחבר על ארבע. קבורת כלב נחשבת לעניין פופולארי ונפוץ בקרב בעלי כלבים רבים, אשר מעוניינים שתמיד יהיה מקום שהם יוכלו לחזור אליו כדי להתייחד עם הזיכרונות והגעגועים שלהם. ישנם מקומות מיוחדים שניתן לקבור בהם את הכלב האהוב, להשקיע בהצבת מצבה מיוחדת וכדומה. זוהי דרך נפלאה להיפרד מהחבר הטוב שלכם, ולאחל לו דרך צלחה במקום שאליו הוא הגיע.

קבורת כלב

קבורת כלב או קרמטוריום – מה עדיף?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם לקבור את הכלב שלהם או לשרוף אותו בקרמטוריום. בדרך כלל, נוהגים להשקיע בקבר ומצבה, היות ומדובר על מנהג נפוץ, בדיוק כמו קבורה של כל בן משפחה אחר. מצד שני, קיימת בעייתיות מסוימת עם כל העניין של קבורת כלבים, היות ורוב הכלבים נקברים כאשר גופם מכיל לא מעט תרופות וחומרים כימיים שונים, שהם קיבלו בערוב ימיהם במטרה להקל על המכאובים שלהם. חומרים אלו עלולים להתפרק בתוך הגופה שלהם, להיספג בקרקע ובבורות המים באזור, ובכך להרעיל את הסביבה. כמו כן, רוב בתי הקברות לכלבים ממוקמים על שטחים חקלאיים, אשר עלולים להפשיר ביום מין הימים, דבר שיגרור בנייה של בניינים ושכונות מגורים על הקבר. מצד שני, מי שבוחר באופציה של קרמטוריום, מבטיח לעצמו הנצחה לכל החיים. לאחר תהליך השריפה, האפר של הכלב מועבר לכד אטום ומעוצב, אשר ינציח לנצח את הזיכרון של החיה האהובה. כמו כן, מדובר בפתרון ידידותי יותר לסביבה, היות והוא אינו מזהם ואינו מכיל כל סכנה.

לסיכום, לא פשוט להיפרד מהחבר שלכם שהולך על ארבע, זה שכבר לפני שנים נכנס עמוק ללב והפך לחלק מהותי מהמשפחה. אחת הדרכים הטובות ביותר להנציח אותו, היא באמצעות קבורה או לחילופין שריפה ושמירת האפר שלו בכד מיוחד.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לתקלט
אחת האהבות הגדולות ביותר של בני נוער רבים, בחורים ובחורות, היא לתקלט. יש מי שמתחבר לזה כבר בגיל צעיר...
קרא עוד »
מאי 01, 2021
איך להשקות את הגינה בצורה הנכונה ביותר?
כל מי שיש לו גינה פרטית יודע לומר: הגינה היא חלק חשוב ביותר מהבית כולו והשאיפה היא תמיד לבלות בה כמה...
קרא עוד »
אפר 26, 2017
חיפה- מה יש בך?
אף אחד לא באמת יודע למה קוראים לחיפה בשם שלה. אף אחד גם לא באמת בטוח מתי נוסדה או איך. אך משום מה ולא...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018