אינסטלטור צדיק

כשמדובר בתחזוקת הבית הפרטי שלנו, אין לנו מתחרים. אנו יודעים היכן מונח כל פריט, מתי כדאי להרים את הספה כששוטפים את הרצפה ומתי יש צורך לנקות את האמבט באמצעות אקונומיקה. למרבה הצער, לפעמים אין לנו שליטה על תקלות שקורות בבית. זה יכול להיות פיצוץ צנרת או תקלה בדוד החשמלי. או אז חשוב לפנות לאיש מקצוע חיצוני – אינסטלטור – כדי לטפל בבעיה.

אילו שירותים מעניק אינסטלטור טוב

אם אתם מחפשים אינסטלטור בראשון לציון או בכל עיר אחרת באזור המרכז, כדאי להתעניין מראש בשירותים שהוא מציע:

  • מתקנים את הברז – אינסטלטור טוב ומקצועי מבצע עבורכם תיקוני ברזים. כולנו יודעים שהברז הוא ספק המים העיקרי שלנו, אך כשהידית שלו נשברת או כשהוא אינו מזרים מים בכמות הנחוצה, יש צורך לקרוא לאיש מקצוע.
  • החלפת גוף חימום – גוף החימום של דוד השמש עלול להישחק לאורך זמן. כתוצאה מכך, המים שבדוד יסרבו להגיע לטמפרטורה החמה הרצויה ויהיה צורך לקרוא לאינסטלטור.
  • איתור נזילות – היום משתמשים האינסטלטורים במכשירים משוכללים כדי לאתר נזילות צנרת. אחד מבין המכשירים האלה הוא מצלמה תרמית אשר שולחת קרניים אינפרה אדומות דרך קירות. בסיום הפעולה מתקבלת תמונת מצב – הצבעים החמים (כתום, צהוב, אדום) מעידים על מצב תקין, בעוד צבעים קרים (כחול, סגול) מצביעים על מקור הפיצוץ.
  • פתיחת סתימות ביוב – הצנרת של הביוב עלולה להיסתם יום אחד, ואתם תתחילו לסבול ממים מלוכלכים אשר עולים על גדותיהם. במקרים אלה מנקים האינסטלטורים את הביוב באופן ידני או באמצעות ביובית.

מדוע חשוב לקבל כמה שיותר מידע לפני שמזמינים אינסטלטור

לא פשוט למצוא אינסטלטור בתל אביב אשר מכיר את העבודה ויודע לגבות מחיר הוגן מלקוחותיו. במדינה שבה בעלי עסקים רבים מציעים את שירותיהם, ניתן להיתקל לא פעם באינסטלטורים שרלטנים שאינם מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר. עם זאת, אינסטלטורים אלה לא יתביישו לגבות מחירים גבוהים מדיירים תמימים.

משום כך, אם יש לכם בעיה כלשהי בתחזוקת הבית, כדאי לברר על אינסטלטור צדיק, ישר והגון דרך מגוון רחב של ערוצים כמו אינטרנט או חברים טובים שאתם סומכים עליהם.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עלות מעלון – איך קובעים את עלות התקנת המעלון
כשאנחנו נדרשים לרכוש מתקן מסוים לבית, הרבה פעמים נקודת החישוב שלנו מתייחסת אך ורק לשאלה כמה עולה...
קרא עוד »
מאי 17, 2020
משקפי שמש לילדים לא רק ליופי
כל הורה רוצה שהילד שלו יהיה כמה שיותר יפה וזאת מכיוון שתרבות בה אנחנו חיים ליופי יש הרבה מאוד משמעות....
קרא עוד »
נוב 07, 2018
איך מוצאים מנעולן בחולון?
זה יכול לקרות ללא הכנה מראש, פתאום ננעל הרכב, ננעלת הדלת של הבית וזה יכול לקרות ביום שבת שזה למעשה הכי...
קרא עוד »
פבר 13, 2017