החלפת מצבר עד הבית

לנהגים רבים קורה לא פעם שהם נכנסים למכונית ומנסים להניע את המכונית ושום צליל של התנעה אינו נשמע. לעיתים, נשמע צליל עייף של מנוע שמנסה להניע אבל בפועל לא נוצרת הנעה. אחרי כמה ניסיונות סרק מבינים שהמצבר אינו תקין ואינו ממלא את תפקידו. זאת אחת הבעיות הידועות של מצברי רכב. לרוב, הם מתקלקלים ו"מתים" באופן פתאומי וללא התראה מוקדמת. יש מקרים אחרים בהם הנהג מרגיש כי המצבר מתעייף ונחלש אבל, לרוב, הוא מושך עימו עד ל"מותו" הסופי.

תיקוני שטח

לנהג של רכב תקוע יש אופציה לנסות להניעו באמצעות כבלים שמחוברים למצבר של רכב אחר, ולאחר מכן, הוא חייב לנסוע ישירות אל המוסך לצורך בדיקה. לא מומלץ לדומם את הרכב בעת  הנסיעה מחשש שהוא לא יניע שנית ואז יהיה צורך להניעו שוב בדרך דומה.  במידה והנהג לא מסתדר אזי הוא יכול לקבל שירות של בעלי מקצוע שמגיעים אליו למקום  בו הוא נמצא. לשירות קוראים החלפת מצבר עד הבית. הכוונה, כמובן, שהמומחה יגיע לכל  מקום בו  הרכב נמצא, והביטוי עד הבית הוא רק לצורך המחשת השירות.

שירות זמין

שירותי דרך רבים ניתנים לאורך כל שעות  היממה. חברות גרירה מבצעות אותם עבור חברות ביטוח, גופים עסקיים, מוסדיים ואחרים ועבור אנשים פרטיים. לרוב, ההסדרים הם על בסיס מנויים שנתיים אבל שירות תיקונים כזה יכול להתבצע גם על בסיס מזדמן. החלפת מצבר עד הבית הוא חלק בלתי נפרד משירותי תיקוני דרך. גם חברות המשווקות מצברים, וכן, בעלי מוסכים מספקים שירותי החלפת מצברים עבור לקוחות ותיקים וחדשים. הרעיון מאחרי השירות הוא שללא העזרה בשטח אי אפשר יהיה להזיז את המכונית.

תהליך התיקון

החלפת מצבר בשטח הינה קלה, יחסית, וניתנת להיעשות במהירות. איש השירות יגיע עם ניידת מאובזרת ויבדוק את  המצבר באמצעות מכשירים המודדים את עוצמתו. במידה והמצבר יתרוקן הוא יניע את המכונית לצורך מילויו. במצב כזה ניתן להתחיל לנסוע והוא יתמלא בהדרגה. במקרה והמצבר חלש מדי יהיה צורך  להחליפו. יש להחליף למצבר המתאים לדגם הרכב ועל פי הוראות  היצרן. לאחר ההחלפה תתבצע בדיקת הנעה על מנת לוודא שהכול תקין.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ידועים בציבור – אפשר לקבל סיוע מנעמת
נעמת לשירות אלו הזקוקים לעזרה בתחומים שונים. המחויבות שלנו לעזור לאחרים ידועה ומוכרת על ידי הציבור....
קרא עוד »
אוג 28, 2023
מדוע עדיף לעשות ניקיון משרדים בערב?
אחת ההתלבטויות הגדולות של בעלי משרדים בכל הקשור לניקיון המשרד היא, האם להזמין חברת ניקיון שתבצע את...
קרא עוד »
אפר 20, 2017
תוספי תזונה שכדאי להכיר
כולנו יודעים כי המזונות שאנחנו אוכלים לא מכילים את כל מה שהם אמורים להכיל באופן טבעי. אם אלו עופות...
קרא עוד »
פבר 27, 2019