בונים מציאות

בכל יום מוגשות עשרות בקשות למועצות המקומיות השונות. חלק גדול מן הבקשות הללו קשורות בבניית מבנים, תוספות בניה ועוד נושאים דומים. כאשר אתם מעוניינים לבנות תוספת לדירה או להקים מחסן או אפילו בניין שלם, יש לקבל את כל האישורים הדרושים. בניה ללא אישורים עשויה להוות עבירה על החוק ועשויים להינקט הליכים כנגד המבצע.

משרד עורכי דין אשר מטפל בנושאים הללו ללא הרף יהווה פתרון מושלם במקרה שיש צורך ביעוץ, הגשת מסמכים לוועדות שונות ועניינים נוספים. עו"ד מתמחה במקרקעין יקבל את כל הניירת שכרוכה בפרויקט, ילמד אותה לעומק ויסייע בהגשת בקשות לרשות המקומית על מנת לזרז את העניינים וגם לדאוג שהכול יתנהל באופן חוקי ונכון.

בקיאים בדיני מקרקעין

מי שמתיימר לייעץ בתחומי בניה צריך להיות מומחה בתחום המקרקעין. משרד בעל ניסיון רב יביא לתוצאות טובות יותר ויחסוך לכם זמן וכסף רב. כדי למצוא עורך דין מומחה יש לערוך חיפוש ברשת האינטרנט ולהגיע לאתרים השונים אשר מפרטים את ההתמחות של כל משרד ומשרד. כדאי מאוד לחפש המלצות בתחום ולא להסתפק במידע אשר נמצא באתר הראשי.

הרשתות החברתיות הן  גם מקום שכדאי לחפש בו, ואין כל בושה בלשאול אנשים אחרים מה דעתם על היחס, הידע והתמורה שהם קיבלו מהמשרד. גם בכל הנוגע לתמ"א 38 כדאי מאוד לנהל תהליך עם משרד עורכי דין שמתמחה בתחום זה. פרויקט ת"מא 38 מתקיים כבר כמה שנים נתקל לעיתים בבעיות קשות שקשורות בקבלנים שלא ממצליחים לסיים פרויקטים, דיירים לאינם מסכימים לקיום הפרויקט ועוד הבעיות שונות. מומלץ לפנות למשרד עורכי דין כבר בהתחלה, כך ניתן יהי למנוע עיכובים ותקלות שונות.

עסקאות נדל"ן ועוד

כל מ שמתמצא בשוק הנדל"ן מכיר את הסיכונים אשר נמצאים בו. החל מקבלנים שמנצלים את חוסר בידע והיעדר הבדיקות המתאימות, וכלה במוכרים שלא מציגים את התמונה במלואה. עורך דין אשר מתמחה במקרקעין יבנה את העסקה על פי הכללים וימנע כול סוג של בעיה שעלולה להתעורר. שיטרית ושות' הוא משרד עורכי דין אשר מתמחה בתחומים שונים ביניהם בניה, משפחה ועוד.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע לא מומלץ להתפשר על פחות ממגבות 100% כותנה
מוצרי טקסטיל לבית הם אלה שהרבה פעמים עושים את ההבדל בין חיים נוחים ומפנקים ובין חיים בינוניים יותר....
קרא עוד »
אפר 12, 2017
קופונים למסעדות גורמה – רעיון מושלם למתנה ליקרים שלכם
מנסים לחשוב על מתנה מקורית ומעולה שהיקרים שלכם ישמחו לקבל? תוכלו לקנות להם קופונים למסעדות גורמה...
קרא עוד »
נוב 27, 2020
לימודי עיצוב פנים
עיצוב פנים הינו בין התחומים המעניינים מאז שחר ההיסטוריה. עיצוב בפרט ועיצוב חללים או אדריכלות בכלל,...
קרא עוד »
מרץ 28, 2018