שירות חדש – מצברים עד הבית

מצבר תקול יכול להוות בעיה של ממש כאשר הוא אינו זוכה לתחזוקה הולמת. רבים מהישראלים נוטים להזניח את עניין התחזוקה של המצבר בשל חוסר מודעות או בשל חוסר היכרות עם המערכות השונות שלו. כמו כן, איש אינו מורה להם לטפל במצבר אחת לכמה חודשים וזאת למרות שתחזוקה נכונה של המצבר תבטיח אריכות חיים של הרכב ותפקוד טוב יותר לאורך זמן רב יותר.

רוב הישראלים כיום מחליפים מצבר רק כאשר הדבר הכרחי. ומתי הוא הכרחי? אחרי שהם מוצאים את עצמם תקועים בצדי הדרך, מתפללים שנוסע יעצור ויעביר להם זרם באמצעות הכבלים שלו. אם התמזל מזלכם, היו לכם כבלים ברכב בזמן שנגמר לכם המצבר. אם לא התמזל מזלכם, היה עליכם להמתין שמישהו עם כבלים יעצור לכם או שיגיע הגרריסט. שירותים חדשים המוצעים כיום ללקוחות ולנהגים מאפשרים קבלה של מצברים עד הבית מבלי להצטרך לטרוח ומבלי להמתין שעות ארוכות בכביש.

הלכה למעשה, למי זה לא קרה? פתאום הרכב לא מניע או שהוא נחנק באמצע נסיעה בלי סיבה ברורה לעין. בדיקה ראשונית מגלה – נגמר המצבר. במצבים אלו רוב הישראלים פשוט מבטלים יום עבודה שלם הכולל פגישות, אירועים חשובים וכל מה שהיה על הפרק – משום שהחלפת מצבר יכולה לבזבז לפחות את עיקרו של היום. הלכה למעשה, במקום לבזבז את כל היום על המתנה לגרר או על המתנה למישהו שיגיע עם כבלים ויצליח להציל אתכם עד לפעם הבאה, שירותים של מצברים עד הבית יכולים להקל עליכם ולהפוך את היום שלכם להרבה יותר פשוט וקליל.

באמצעות שירותים של מצברים עד הבית תוכלו להרים טלפון, לחכות זמן קצר ביותר ולקבל בתוך המתנה לא מרובה, את המצבר הדרוש לכם עד למקום בו אתם נמצאים. נתקעתם מחוץ לבית? נתקעתם בדרך לעבודה? אינכם יודעים היכן אתם? שירותים אלו יכולים להוות עבורכם את הפתרון האידיאלי לכל יום או מצב בו נתקעתם באמצע הדרך ואתם לא יודעים כיצד אפשר להמשיך מכאן או שאינכם רוצים לוותר על יום שלם של עבודה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד ניתן לעזור להתפתחות של התינוק באמצעות משחקים
מחקרים שנערכו כבר לפני עשרות שנים גילו שמשחקים רבים עוזרים להתפתחות התינוק הן מבחינה רגשית, שכלית,...
קרא עוד »
אוג 21, 2016
הדברת נמלים
על אף שאלה לא נחשבות מזיקות לבני האדם, הצטברות של נמלים בסביבתנו יכולה להוות מטרד של ממש. על מנת...
קרא עוד »
דצמ 08, 2015
חישוב החזר משכנתא – אתם רוצים לחשב רק עם יועץ מקצועי
בעבר משכנתאות היו פשוטות ותר יחסית בהשוואה לתמהיל שמוצע לכם כיום בבנקים. מצד שני, גם הסכומים עצמם היו...
קרא עוד »
דצמ 18, 2017