מוצרי תינוקות – מאיפה מתחילים?

בעודם עורכים קניות לקראת הלידה, רבים מהזוגות שמצפים לילד ראשון מופתעים לגלות את המחירים הגבוהים של המוצרים המיועדים לתינוק הטרי ולהוריו. ההוצאה הראשונה לרוב תהיה גדולה מאוד ותכלול גם פרטי ריהוט, כגון מיטת תינוק, שידת החתלה, ארון בגדים וגם מוצרי טקסטיל, טיפול וטיפוח. אך גם לאחר השלמת הקניה שלקראת הלידה, יצטרכו ההורים להמשיך ולהשקיע בקניית של מוצרי תינוק, בין אם מדובר במוצרים לצריכה יומית, כמו טיטולים ותרכובות מזון ובין אם במוצרים שנדרשים לתמיכה ועידוד הגדילה של התינוק, כגון לול, טיולון, משטחי משחק (כמו אוניברסיטה לתינוק) ומרכזי פעילות, טרמפולינות, בימבות ועוד ועוד.

המגוון הרחב של מוצרי תינוק, הנמכרים בחנויות, מבלבלים הורים צעירים שלא תמיד יודעים מה כדאי לקנות כבר עכשיו ועם מה אפשר לחכות או לחלופין לוותר עליו. כדי לעזור לזוגות לקראת הלידה לקנות נכון וחסכוני, ביקשנו מספר עצות מהורים מנוסים.

אז אילו מוצרי תינוקות מומלץ לקנות (או לא לקנות) לקראת הלידה?

מה לקנות: ברכישת פרטי ריהוט, תסתפקו במינימום ההכרחי. מיטת תינוק איכותית ושידת החתלה יעשו את העבודה. מזרן פעילות קשיח אינו נחוץ בימים הראשונים, אך כדאי שיהיה בבית אם תצטרכו להניח את התינוק על הרצפה.

עגלת תינוק הינה פריט הכרחי כבר בימים הראשון של התינוק בבית. כיום מומלץ לקנות עגלת תינוק משולבת, אשר מתאימה לגיל הלידה ותשמש אתכם במקום טיולון כשהתינוק יהפוך לפעוט. גם כיסא בטיחות הכרחי, במיוחד אם יש לכם רכב פרטי. מומלץ להשקיע בכיסא בטיחות המשולב עם בוסטר, המיועד עד לגיל שלוש.

אל תוותרו על תיק החתלה נוח ומרווח. כדי לוודא שהתיק "תלבש" על העגלה בצורה מושלמת, רכשו את שני המוצרים יחד, באותה חנות.

לקראת הלידה חשוב לארגן מספר פריטים בסיסיים שיעזרו לכם בפעולות יום יומיות בגידול התינוק: סל כביסה, אמבטיית רחצה, כלי מיטה, חיתולי בד, שמיכות, מגבונים וסדיני שעוונית. חשוב שיהיה בבית סירופ אקמולי, מדחום, קיסמי אוזניים וערכת עזרה ראשונה, המתאימה לטיפול בתינוק.

מוצרי תינוק שלא חייבים לקנות "על ההתחלה"

אפשר בהחלט לוותר על עריסה, מנשא, סלקל וארון בגדים (בתנאי ששידת ההחתלה שלכם גדולה ומכילה מקומות אחסון מרווחים). בשלב זה אין צורך להשקיע במוביילים צבעוניים או בסטים מגוונים של בגדי תינוקות (הכל יהיה קטן תוך זמן קצר). כמו כן, אפשר לוותר על קניית הלול, שהוא דווקא מוצר שימושי, אך רק מגיל שישה חודשים ומעלה, כאשר התינוק מתחיל לזחול על הרצפה. כמו כן, אין צורך למהר בקניית משאבת חלב, כל עוד האם לא החליטה האם תניק את התינוק.

מגוון מוצרים לתינוקות

מוצרי תינוקות במבצעים חסרי תקדים

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפלות חוזרות – גורמים ודרכי טיפול
מהי הפלה חוזרת? המונח 'הפלה' באופן טבעי יוצר קונוטציה שלילית ותמיד גורם לחששות רבים. אמנם רוב ההפלות...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
גברים רוצים לחזר ונשים שמחות למחוות רומנטיות
מאז שחר האנושות הגברים היום אלו שחיזרו, והנשים היו שמחות מהמחוות הרומנטיות שהם היו מפגינים. כיום הדרך...
קרא עוד »
דצמ 03, 2021
לוכד עכברים – איך הוא יכול לעזור לנו?
באגדות וסרטי ילדים, עכברים נתפסים לא פעם כחיה חביבה ומשעשעת, אך במציאות אנחנו יודעים שהיא לא בהכרח...
קרא עוד »
מאי 27, 2022