איך לבחור מסעדה בתל אביב שמתאימה גם לילדים?

מסעדה

כולנו רוצים לצאת בשבת למסעדה אחרי הטיול הקצר בנמל או אחרי קטיף התותים סתם לנשום אוויר ולקנח במסעדה. אבל מה עושים כשמדובר במשפחה מרובת ילדים או אפילו שניים שמרגישים כמו ארבעה.

יש הרבה מסעדות בתל אביב שמודעות לנושא ומציעות תפריט הולם לילידם אך לא רק בתפריט נסתפקה, מה עם קצת עיסוק כדי שנוכל לאכול ולא רק לבלוע ולשלם? אז גם כאן יש מסעדות מסוימות שמודעות לצורך הנכסף הזה להעסיק את הילדים ומצליחות אף למצוא כמה פתרונות.
מסעדה

שב תאכל ותצייר
היום יש רשתות ואפילו מסעדות בודדות שעל גבי הפלייסמנטים שלהן הן יצרו דפי יצירה לילדים. הילדים מוזמנים לקשקש ולהוציא את כל היצירתיות שלהם ולזכות גם באהדה ובשבחים מהוריהם. מעבר לזה יש מסעדות שמציעות צבעים וחוברות עם קיפולים וחידונים ואפילו סיפורים. הילדים יכולים לצבוע ולקפל במשך ולפתור את כל החידונים והמשחקים שיש בתוך החוברת ומדי פעם חהיעזר בכם בין ביס לביס, אבל תודו שזה עדיף.

מזון לילדים
המזון שמוגש לילדים במסעדות בתל אביב מגיע לרוב במנות יותר קטנות, בדרך כלל עם התפריט שרוב הילדים אוהבים כמו ספגטי ברוטב עגבניות, שניצלונים, צ'יפס והמבורגר לילדים. כמו כן ניתן למצוא גם מנות של חזה עוף עם אורז וגם מגוון של מנות צמחוניות עבור ילדכם הצמחוניים.

מסעדות עם מסכים
טוב כאן כבר מדובר ברעיון שיש יגידו ייחודי, ויש שיחלקו על כך. אין הרבה מסעדות שמחזיקות במסכים לצד השולחן אבל תוכלו היום למצוא מספר מסעדות בתל אביב ומחוצה לה, שהחליטו להביא את כל מושג המסכים לתוך החלל שלהם ולהקרין בהם בעיקר תוכן חינוכי ומהנה עבור הילדים בזמן הארוחה. זה ללא ספק מקציב זמן מכובד להורים לסיים את המנות שלהם ואפילו לקנח בקינוח וקפה.

מסעדה על הים
מסעדות על יד הים הן תענוג קלאסי צרוף לכם ולמשפחה. נכון שיש צורך לרדוף אחרי הקטנטנים שרצים להם על החול אבל אין ספק שאם תחשוב לרגע, התענוג הוא גם שלכם, מתי לאחרונה רצתם כך על החוף? תעשו אתנחתות ותשתו את הבירה ותחטפו ביס מהארוחה ותהינו מהשקיעה והחול המלטף ומהילדים שלכם שנוצרים ממש ברגעים אלה חוויות אמתיות – מהטבע.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על פירוק של אסבסט ממבנים שונים
לפני עשרות שנים הבניה בישראל עשתה שימוש עיקרי בחומר האסבסט והיו לכך סיבות שאז נראו נפלאות, כמו לדוגמה...
קרא עוד »
אפר 27, 2017
תיאטרון רחוב – הקסם במיטבו
לתיאטרון רחוב, שזו למעשה צורה דינמית של אמנות מיצג, יש היסטוריה ארוכה ועשירה השובה את לב הקהל במרחבים...
קרא עוד »
אוג 29, 2023
לימודי שחייה לילדים פשוט חובה
שחייה היא אחד הכישורים שחשוב שיהיה לכל אדם. אנשים אשר אינם יודעים לשחות תמיד חשים מוגבלים בים ובברכה...
קרא עוד »
נוב 29, 2016