כיסא בטיחות ברייטקס Britax

ברייטקס – מותג בריטי המתמחה בפיתוח ושיווק מוצרי תינוקות וילדים, נחשב לאחד מיצרני כיסאות הבטיחות המובילים בעולם. ארבעת הדגמים של כסאות בטיחות ברייטקס אשר משווקים בישראל– מרטון, בוליוורד, אדבוקד, וראונדאבאוט – זוכים לאהדת הצרכנים ומקבלים המלצות רבות מארגוני הצרכנים ברחבי העולם. כיסאות בטיחות של מותג ברייטקס מחזקים במספר פטנטים בלעדיים המייצרים תנאי בטיחות מצוינים ומאפשרים שימוש קל, התקנה מהירה, אמינות ועמידות לאורך השנים .

כסא בטיחות ברייטקס –מידע כללי

כאמור, כל הדגמים של כיסאות בטיחות ממותג ברייטקס נחשבים למוצרים איכותיים ובטיחותיים במיוחד. כולם מיועדים לתינוקות מגיל הלידה ועד לילדים במשקל עד 30 ק"ג או גובה 124 ס"מ (למעט כסא ראונדאבאוט, דגם ברייטקס הבסיסי והזול, אשר מתאים לילדים עד למשקל 25 ק"ג).

הגרסאות החדשות של שלושת הדגמים – מרטון, בוליוורד ואבוקד – שודרגו באמצעות טכנולוגיית קליק טייט (CLICK TIGHT) המהווה אלטרנטיבה למנגנון איזופיקס ומאפשרת התקנת המושב בשלדת הרכב באופן קל ומהיר באופן יוצא דופן. מערכת קליק טייט המהדקת את הכיסא ברכב באופן חזק במיוחד וכך מונעת תזוזות המתקן קדימה והצידה במהלך התאונה.

הפיתוח של כיסאות בטיחות ברייטקס מבוסס על מחקר טכנולוגי במטרה לייצר מנגנונים השומרים על הילד באת התאונה. המנגנונים והמערכות, בהן נעשה שימוש במוצרי בטיחות ברייטקס נחשבים למתקדמים ומשוכללים ביותר בענף. כך למשל,  כל הדגמים של המותג מתבססים על טכנולוגיית סופט סל (Soft Cell), היוצרת מעין מעטפת הגנה על גוף הילד ומאפשרת להדוף את אנרגיית המכה בזמן התאונה.

ברוב דגמי  ברייטקס נעשה שימוש במנגנון MAX True Side Impact Protection המשולב בצדי המושב, אשר יוצר הגנה מקסימלית על גוף הילד בזמן תאונת צד. כמו כן, ריפוד רצועות החגירה באזור החזה מבוסס על טכנולוגיה מיוחדת, הסופגת את אנרגיית המכה.

תהליך הקשירה של הילד בכיסא מתבצע באמצעות שימוש במנגנון קליק סייפ, המונע מהילד לצאת או ליפול מהכיסא בזמן הנסיעה. אבזם דו שלבי מאפשר התאמת אורך הרצועה לגוף הילד.

כסא בטיחות ברייטקס – דגמים נבחרים

כסא בטיחות ברייטקס אדבוקד Britax Advocade Click : הדגם היוקרתי של ברייטקס שופע שלל חידושים ושכלולים טכנולוגיים, המאפשרים שימוש נוח ונגישות גבוהה. לדגם הזה –  14 מצבי גובה מתכווננים של משענת הראש ומנגנון כיוון הרצועות בהתאם לגובה. על מנת להקל על הכנסת הילד לכיסא, מותקן במושב מנגנון שמירה על רצועות פתוחות לפני הקשירה. ברייטקס אדבוקד מציע 7 מצבי הישענות (שכיבה/ישיבה) להתאמה מושלמת למשקל וגובה של הילד.

כסא בטיחות ברייטקס מרטון Britax Marathon Click Tight: בדגם הזה הבנוי על בסיס שלדת פלדה מאסיבית, נעשה שימוש בטכנולוגיית SafeCell, היוצרת מעטפת מקיפה מכל הצדדים להגנה על גוף הילד. הריפוד בדגם הזה משלב חומר חסין אשר ומדיף זיעה. להתאמה מושלמת של המושב לגיל ומשקל של הילד, מותקן במוצר מד זווית, הבוחן את זווית השכיבה הנכונה.

מידע נוסף על כסא בטיחות ברייטקס אדבוקד קליק טייט Britax Advocade Click Tight

מידע נוסף על כסא בטיחות ברייטקס מרטון Britax Marathon Click Tight

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שערים חשמליים: תובנות מעבר ליסודות
שערים חשמליים הם שילוב של אסתטיקה, נוחות ובטחון, המשמשים ככניסה מתוחכמת לנכס שלכם תוך הבטחה שהוא...
קרא עוד »
פבר 13, 2024
נעלי נשים, שתמצאו כמעט בכל ארון
בדרך כלל לנשים יש חולשה לקניית בגדים ונעליים, שכן הן חייבות נעליים במגוון רחב של צבעים, ובמגוון רחב של...
קרא עוד »
פבר 14, 2021
מטפלת זוגית – מדוע זה חשוב ואיך מוצאים את הטובה ביותר?
טיפול זוגי הוא תמיד סוג של 'שם קוד' למצב שאליו מגיעים זוגות לפני שהם נפרדים סופית. בפועל, לא כך הדבר...
קרא עוד »
מרץ 25, 2021